Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Moja ciocia na początku roku skończyła 100 lat. Ostatnio zapytaliśmy się jej jak się czuje? Powiedziała, że dobrze, ale bardzo ubolewa z powodu braku możliwości pracy na maszynie do szycia. Stwierdziła że " teraz na starość to jej niestety oczy wysiadają".

Hm... gdybym ja dożyła 100 lat i miała taką kondycję jak Ona, to z radości głową w suficie dziurę bym wybiła. Chciałabym żeby choć odrobina jej genów znalazła się w moich. 🙄
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wiki, masz konto na chess.com? :D

Dodałbym Cię tam do znajomych, może na jakąś partię 10 minut byśmy się kiedyś umówili, ostatnio trochę zacząłem grać i oglądam streamerów, co prawda dalej jestem lamusem i dobijam do rankingu 1200 w rapidzie dopiero, ale już figur nie podstawiam, także wstyd mi nie będzie :D
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Tak Macuś, mam. Ba! Nawet abonament wykupiłam. 😛 Od kiedy skończyłam studia mam więcej czasu i postanowiłam na poważnie wrócić do gry. Też oglądam transmisje zarówno polskie jak i zagraniczne. Ostatnio śledziłam Turniej Kandydatów, a teraz czekam na Miami. 😀

Co do wspólnej partii, to nie ma problemu. Będziesz miał kiedyś czas, daj znać to zagramy. Swoją drogą będzie to dla mnie zaszczyt zagrać z Tobą po tylu latach. ☺️
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Weź mnie zaproś tam, zaprosiłem jakąś wiki9969, ale to chyba nieaktywne konto XD

macanek95 :)

Ja nie śledzę wielkich turniejów, bo to nie mój poziom, oglądam speedruny, ostatnio kanał Tomka Jaskółki dość mocno. Ogóle ostatnio na 19 gier jedna przegrana, więc mega dużo mi to daje :D
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Poszło. 😀

Ja do wiki zapomniałam maila. Aż wstyd. 🥺 W każdym razie założyłam drugie konto i na nim mam członkostwo, więc z niego nie zrezygnuję.

A co do turniejów to czasami lubię podejrzeć jak gra światowa czołówka. Jakiś czas temu widziałam przepiękną partię Dudy, który z przegranej pozycji 95% do 5%, wlepił przeciwnikowi mata. ❤️
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Grasz tam w ogóle, czy masz po prostu zablokowane statystyki dla ludzi z zewnątrz? :D
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Gram, ale głównie z komputerem. 😛 Każdego dnia tam jestem jak jakąś chwilę znajdę 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wystarczy upaść XD Wiki, ja jak miesiąc temu nogę skręciłem, to jeszcze przez 2 tyg będę na l4 i nie wiem, czy dalej nie przedłużę :p Wakacje musiałem przełożyć przez to, bo dziś bym urlop zaczynał, a jeszcze o lasce chodzę XD Tylko mi szachy i książki zostały i YT, ale to też szachy XD
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zapisałem się na pierwszy w życiu turniej na żywo, by zagrać o V kategorię ♟️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Przyszły dziś do mnie dwie siostry 15 i 10 lat. Zaczęły się między sobą kłócić, więc łagodząc sytuację zapytałam się, która z nich jest bardziej ugodowa? Okazało się, że obie nie wiedziały co znaczy "ugodowa". No cóż... język polski jest trudnym językiem...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przyszły dziś do mnie dwie siostry 15 i 10 lat. Zaczęły się między sobą kłócić, więc łagodząc sytuację zapytałam się, która z nich jest bardziej ugodowa? Okazało się, że obie nie wiedziały co znaczy "ugodowa". No cóż... język polski jest trudnym językiem...

Powiem Ci szczerze, że łatwiej mi dogadać się z sąsiadem który ma 60 lat niż z nastolatkiem.
 
Do góry