Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów i życzymy im powodzenia na egzaminach. Dacie radę. 💪

Pamiętam jak ja do matury podchodziłam. To było tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy. 😛 Ale wiem jedno: człowiek po maturze ma wielkie plany, a życie i tak weryfikuje i z tych planów niekiedy niewiele zostaje. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Matura to bzdura. Z perspektywy czasu mogę potwierdzić to przekonanie.

PS. O 7.00 już się w Google pojawił w wynikach wyszukiwania temat matury z j. polskiego.

Ciekawostka jest taka, że na maturze z 2 przedmiotów się nie pojawiłem. Z WOSu byłem przekonany, że mam dzień później (a nie miałem), a na historię nie chciało mi się wcześnie wstawać i jak zadzwonił budzik rano, to stwierdziłem, że mam to w nosie i idę spać dalej 🤷‍♀️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Pamiętam jak byłeś przed egzaminem. 😀

Mnie osobiście matura się przydała. Ale jak się tak zastanowię nad tym co było...
Pamiętam jak koleżanki i koledzy wybierali uczelnie, przygotowywali się do matury żeby jak najlepiej zdać egzamin i pójść na studia. Ja się zastanawiałam po co to? Mnie studia nie interesowały, miałam konkretny cel w życiu i wiedziałam, że jak matury nie zdam to świat się nie zawali. No cóż... Koleżanki i koledzy pokończyli studia i nie pracują w zawodach. Część uważa że to była strata czasu. A ja w ostateczności wylądowałam na studiach, pracuję w zawodzie, a każda moja decyzja była przemyślana. Nie wstydzę się tego że skończyłam studia mając 31 lat, bo dzięki temu wiem że mój wybór był właściwy.
A człowiek mając 19 lat nie zawsze wie co chce w życiu robić.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Widzę, że ktoś zaglada jeszcze na to cmentarzysko😁

Matura 😆 kiedy to było, cieszę się, że to już za mną 🙈
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Cisza, spokój... Obiad ugotowałam. Nie mam zamiaru się wydzierać, więc tylko po cichu napiszę: grzecznie zapraszam do stołu. ☺️
 
Do góry