Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie wiem czego byłam dzisiaj świadkiem. Czy choroby psychicznej czy egzorcyzmu, ale to co przeżyłam zostanie ze mną na zawsze.
A poszłam tylko na zwykłą mszę świętą... 🥺🥺🥺

Jak ja się teraz boję. I to baba z trzydziestką na karku 😭😭😭
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Broniłem, bo chciałem dać szansę, ale okazał się bezczelnym trollem, choć myślał, że jest śmieszny.

Mówisz, że spać nie mogłaś, pozdrawiam z nocnej zmiany xd wstałem o 8.30, wczoraj xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja wstawałam o 5. 😀


Ogólnie dziś jest dzień cudów, bo inaczej tego określić nie mogę. Udało mi się rozwiązać pewien problem, który wydawał mi się nie do rozwiązania. W każdym razie chyba upiję się kawą ze szczęścia. 😀

A już na pewno komuś wlepię banika 😍
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Xd ciekawe ile gościu wytrzyma. Jak psu dasz kilka razy po nosie, to w końcu zrozumie, że nie wolno zjeść ciastka ze stołu... Ciekawe jak z człowiekiem.

PS. Kolejna nocka xd Mam już trochę dość tego systemu pracy. W listopadzie planuję zrobić wypłatę życia (5cyfr na rękę po raz pierwszy, kilka razy byłem blisko, ale nigdy nie osiągnąłem tego celu) i chyba będę się powoli zawijał, albo wpływał tak, żeby dostać 8h dziennie xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Jutro o 21.30 będziemy mieć pokaz frustracji i wyładowywania emocji na biednym modku.


24h ma na przemyślenia 😛
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Teraz 400 kont w tym głowonoga i Pincerki zostanie usuniętych. Powód? Weteran twierdził że był w posiadaniu tych kont i teraz będzie je usuwał. No cóż... miło było poznać.
 
Do góry