Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziś o 1.15 uruchomił mi się budzik w telefonie. Budzik którego nigdy o tej godzinie nie ustawiałam. Wyłączyłam go i zaskoczona wchodzę w ustawienia budzika, by godzinę 1.15 usunąć z opcji. Wszystko dokładnie sprawdzam a tam takiego budzika w ogóle nie ma. Pierwszy uruchomi się dopiero o 6.00, a drugi o 7.00.
Myślę sobie, może mi się coś przyśniło... Ale okazało się że nie. Wszystkie ustawienia nocne wraz z budzikiem w telefonie się wyłączyły i od 1.15 telefon funkcjonował jak w ciągu dnia. Dziwne jest to, że po budziku nie ma śladu, ale jak jeszcze raz coś takiego się powtórzy, to przysięgam, że telefon wyląduje za oknem. 😡
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Strasznie głupi pomysł z tą weryfikacją dwuetapową. Założę się, że spadły Wam statystyki aktywnych zalogowanych użytkowników o kilkadziesiąt procent.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
W nosie mam ten adres xD Po prostu stwierdziłem fakt, że to głupi pomysł (nie bez powodu nie było mnie tu 2 miesiące, a przy rejestracji na bank odstrasza to potencjalnego nowego użytkownika)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziś z pracy przyniosłam cały plecak krzyżówek. 😍 Pacjent mi książeczki dostarczył. Cały rok z pokoju nie wyjdę. 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Pochwalę się, pokazali mnie w top model 🤣🤣

W ogóle co to za pomysł z VIPami? :p Mamy jakieś dodatkowe prawa, czy to tylko tak ładnie wygląda?
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Też nie oglądam, znajoma mi powiedziała, że mnie widziała, ja tego nie śledzę xD i potem w necie odpaliłem.

A z przynależnością do elity coś więcej się łączy, niż sama przynależność? :D Jakiś kubek byście wysłali, stary już mam prawie zmyty.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie wiem czy się wiąże, ale ciesz się. Ty przynajmniej doczekałeś się kubka, a ja mam kubki jedynie z krwiodawstwa. 😛
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Już za tydzień rozpocznę nowy etap w życiu. ❤️❤️❤️ Etap na który długo czekałam...

Trzymajcie za mnie kciuki.🤗🤗🤗
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Idąc do pracy znalazłam dokumenty pewnej kobiety. Przejrzałam je i po nich zorientowałam się gdzie ona mniej więcej pracuje. Znalazłam numer telefonu danej firmy, zadzwoniłam i poprosiłam by właścicielka dokumentów się ze mną skontaktowała. Zostawiłam swój numer telefonu. Po godzinie ta Pani do mnie zadzwoniła i powiedziała że nie chce jej się dzisiaj do mnie przyjeżdżać, bo musiałaby specjalnie jechać po pracy do przychodni. Cóż... Dobrze że to na mnie trafiło, bo w przeciwnym razie ta Pani miałaby ładne kłopoty...
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Niech tam sobie wierzą w co chcą. Grunt żeby mnie w to nie mieszali, bo ja później w kółko o tym myślę. 😂

Dziś dokumenty wróciły do Właścicielki. 🙂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Bycie moderatorem ma swoje plusy. Człowiek ma gorszy dzień, wchodzi na forum i banik leci. Także Vaff szykuj się. Mam Twoje akta, w których zapisałam wszystkie Twoje przewinienia. 😌😌😌 Huragan WIKI nadchodzi 😀






Nie no żartuję oczywiście. 😌😌😌 Ja jestem z tych grzecznych modków. ☺️



Prawie aniołek 😇😇😇
 
Do góry