Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie znam ani jednej dziewczyny (a znam ich całkiem sporo) która lubiłaby grać w gry sportowe. Większość (z tych które o to pytałem) preferuje gry fantasty w klimatach Warcrafta oraz temu podobne. To raczej Ty jesteś ewenementem ;)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja gram we wszystkie gry, oczywiście o ile mi czas pozwała. Potrafię usiąść do Simsów, NFS czy Fify. 😛 I nie widzę w tym problemu. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Kurcze, kiedyś grałem w gothic i gothic2nk, wiem, że wychodzi polska wersja fanowska gothic dzieje khorinis i już od dawna mówię dziewczynie, że sobie w nią pogram jak kiedyś wyjdzie, ale póki co to się strasznie buntuje przeciwko temu, bym w cokolwiek grał XD

Pewnie będę się musiał z tym kitrać, bo akurat to i tak sobie odpalę (ciekawe, czy pójdzie na moim ok. 8-9 letnim lapku)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Jakby mój partner zapytał się mnie czy mam ochotę zagrać z nim przykładowo w Gothic to drugi raz nie musiałby zadawać tego pytania. Bo zanim by się obejrzał to ja już bym była przy komputerze. 😀

Gothica uwielbiałam. Ale grałam tylko w dwie pierwsze części. 🥺
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja z kolei nie grałem w żadną. Wolałem serię The Elders Scrolls.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie znam. Ale możliwe że się zapoznam..😀

Nie lubię lata. Człowiek się wyspać nie może, bo mu muchy nad głową latają. 😛
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Byłam na weselu które chyba będę długo wspominała. W lokalu w którym miało miejsce przyjęcie odbywały się trzy wesela. W pewnym momencie jak towarzystwo się opiło to zaczęło się mieszać między sobą. Także jednej nocy można było trzy imprezy obskoczyć i nikt by się nie zorientował. 😂 Ja się zorientowałam tylko dlatego, bo pewien pan do mnie podszedł i zapytał się czy trafił na właściwe wesele. 😀

Dodatkowo podczas ślubu Proboszcz zbierając pieniądze na tackę wpakował się w wazon, który był dekoracją kościoła. A biedny Wikary w tym czasie walczył ze sobą, by przypadkiem śmiechem nie wybuchnąć, bo akurat przewodniczył mszy. 😀
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dzień dobry, jak miło widzieć tu aktywność 💖💖

Nie znam ani jednej dziewczyny (a znam ich całkiem sporo) która lubiłaby grać w gry sportowe. Większość (z tych które o to pytałem) preferuje gry fantasty w klimatach Warcrafta oraz temu podobne. To raczej Ty jesteś ewenementem ;)
Kiedyś sporo grałam w Forzę Horizon 3. Najbardziej lubię gry wyścigowe :)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Czeka mnie ośmiodniowa podróż. Zapakowałam się tak jakbym miała przynajmniej na trzy tygodnie wyjechać 😳😳😳
 
Do góry