Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Przede mną bardzo ciężkie tygodnie. Mam nadzieję że jakoś uda mi się to wszystko przeżyć. 🥺
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Znam to, ale takie rzeczy trzeba hamować xd jedno z 48 praw władzy mówi: "zawsze mów mniej niż potrzeba"

Staram się tego nauczyć :p
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zapłaciłem 1500 zł za naprawę klimy i nie działa klima XD Ehh, tak to jest jak się jeździ złomami, a nie nowymi autami :(
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zapłaciłem 1500 zł za naprawę klimy i nie działa klima XD Ehh, tak to jest jak się jeździ złomami, a nie nowymi autami :(

Mnie klima w tym roku kosztowała na szczęście tylko 120zł ale żeby nie było za dobrze to za regenerację skrzyni biegów zapłacę 2 tys zł :D
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziwne czasy nastały. Człowiek zniknął z FB i wszyscy nagle zaczęli się zastanawiać co to się ze mną porobiło?
Jeszcze większe będzie zdziwienie jak niektórzy będą próbowali się ze mną skontaktować telefonicznie i okaże się że zostali zablokowani. No cóż... życie. 😀

Ale mam dosyć wszechobecnej głupoty, wulgaryzmów i wykorzystywania mnie przez niektórych. Także robię porządki. 😀
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja akurat nie jestem fanem takich modyfikacji. Wolę kupić auto które seryjnie jest takie jakie ja chcę.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Też nigdy nie modyfikowalem, choć mnie ciągnęło do tego. Jednak z tym seryjnym samochodem to ciężko, zależy w jakich rocznikach i kwotach operujesz, ja mam tanie auto za 15k, więc albo idę w kierunku mocy, albo wygody. Poszedłem w moc i w sumie zastanawiam się nad nowymi fotelami recaro, żeby się wygodniej jeździło w dłuższych trasach.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Też nigdy nie modyfikowalem, choć mnie ciągnęło do tego. Jednak z tym seryjnym samochodem to ciężko, zależy w jakich rocznikach i kwotach operujesz, ja mam tanie auto za 15k, więc albo idę w kierunku mocy, albo wygody. Poszedłem w moc i w sumie zastanawiam się nad nowymi fotelami recaro, żeby się wygodniej jeździło w dłuższych trasach.
A ja poszedłem w kierunku wygody, wziąłem auto z fotelami półkubełkowymi i jak będę za kilka aut zmieniał auto to takie fotele będą pierwszym na co będę zwracał uwagę. Nie kupowałem auta z salonu. W sumie to zaryzykowałem z marką której wszyscy się boją. Szukałem co prawda ponad rok żeby znależć konkretnie taką wersje która mnie interesuje tj. pojemnośc, kolor, wersja nadwozia, wyposażenie. Nie wspominając że stan techniczny miał być dobry. Jak do tej pory po roku będę miał tylko jeden większy wydatek i to nawet nie jest awaria. Poprostu łożyska w skrzyni biegów się zużyły i trzeba wymienić na nowe. Co do mocy to fajnie mieć więcej koni pod maską, ale dla jednego więcej mocy to będzie 150KM a dla drugiego 300KM.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Szczerze mówiąc, drugi raz poszedłbym w kierunku wygody właśnie, ale no cóż, jest jak jest. Po zakupie 2 kompletów nowych opon, zagazowaniu (bez gazu 11l benzyny na setkę) i wydaniu teraz kasy na klimę już nie sprzedam z zyskiem, a ze stratą sprzedawać nie będę, bo jakiego auta byś nie kupił (używki), to na początku trzeba w nie wrzucić sporo kasy, by być w 100% pewnym na drodze i nie bać się o bezpieczeństwo jadąc autostradą.

W sumie same polkubelki to nie wszystko, mam w tej astrze takie polskorzane polkubelki i powiem Ci, że po dłuższej trasie (tak 500, 600 km+) wychodzę połamany z tego samochodu. Ważne jeszcze zawieszenie, jak masz twarde, to i tak będzie niewygodnie.

Wyjeżdżę opony, przebieduję w tym moim oplu i za 2 lata pewnie kupię coś fajnego (albo dodatkowe auto do jazdy raz na jakiś czas, marzy mi się mustang GT VI, ew. V generacji w cabrio, ale tylko do wyjazdów w weekendy).
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@glowonog mam dość niskie zawieszenie, ale drogi po których jeżdżę w okolicy są praktycznie nowe, więc pod tym kątem to jeździ mi się wygodnie. Ja poszedłem w diesla i pali mi 6-7l i to nawet bez przesadnego wysilania się by jeździć ekonomicznie.

@wiki9969 lubisz takie gry? oO
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dziewczyna lubiąca grać w piłkę nożną i to na konsoli to jak trafić szóstkę w lotka.
 
Do góry