Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
No spoko, ale zrozum, że są ludzie, którzy nie chcą spędzać reszty życia przy boku tej osoby, z którą są obecnie i mają do tego pełne prawo :) tak samo, jak Ty masz prawo chcieć być z tym, z kim jesteś. Co więcej, jednocześnie ta sama osoba ma prawo nie chcieć tego samego co Ty. Niestety relacje damsko-męskie są skomplikowane i takie już pozostaną :)
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
O szachach nie xD Ale wczoraj odbyły się ostatnie partie meczu o mistrzostwo świata kobiet w Warcaby między Polką, a Rosjanką. Wygrała Rosjanka po zaciętym boju (wczoraj rozegrali klasyczne, aktywne, potem 2 dogrywki w aktywne i 4 dogrywki w blitza. Polka wpadła na frachę i przegrała). Łączny czas boju tylko wczoraj to niecałe 12h. Mecz trwał 11 dni, 9 rund.

W ogóle muszę sobie znaleźć zajęcie na ten mój czas wolny, który czasami mi wypada w tygodniu :/

W sumie co do szachów i mistrzostw kobiet jako osobnej kategorii, czytam książkę Kasparova, w której napisał, iż w 1989 roku stwierdził, że komputer zostanie mistrzem świata w szachy szybciej, niż kobieta (było to w czasach, gdy człowiek grał jeszcze lepiej od komputera, Kasparov przegrał mecz z komputerem deep blue w 1997 roku). Nie pomylił się oczywiście. Osobiście uważam, że za mojego życia nie pojawi się kobieta, która osiągnie ten tytuł.
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macan, jacyś obcokrajowcy od Ciebie do mnie piszą na FB. Weź ogarnij towarzystwo, bo ja póki co wszystkich blokuję. 😀

Zresztą ja wszystkich blokuję którzy podejmują próbę kontaktu ze mną, także nie są oni jedyni. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nie wiem o jakich obcokrajowcach piszesz, no i skąd przekonanie, że są ode mnie? ;)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Śledztwo przyprowadziłam 😀

Jeden mnie molestuje zaproszeniami po każdym odrzuceniu, a drugi się chyba pod Twojego Tate podszywa. Nawet miałam do niego w tej sprawie pisać 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Kolejna książka w drodze <3

Tym razem umysł wyzwolony. Kurcze, benefity w pracy to całkiem spoko rzecz, "punkty" wydaje się znacznie łatwiej, niż pieniądze. Oczywiście tylko, gdy benefity to miły dodatek do pensji, a nie na odwrót XD

W ogóle polowałem wczoraj na kurtkę, bo bez kurtki wiosennej nie wiem jak się ubrać. W zimówce za ciepło, w bluzie fajnie, ale jak zawieje, to aż w kościach czuję. Ceny... Ja serio nie wiem, skąd one się biorą, nawet w zwykłym reserved męskie kurtki po 300 zł (a wyglądają tak, że 100 bym nie dał). Ja rozumiem, że przy obecnej ilości oszczędności Polaków ze względu na pandemię trzeba nakręcić konsumpcjonizm, ale bez przesady :D
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Jeszcze tylko dwa miesiące i znikam. 😀
Usunę konto na FB, zmienię numer telefonu i...
rozpocznę nowe życie. ❤️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja to mam szczęście. 😀 Napisałam pracę magisterską. Ścigałam swoją Pacjentkę żeby Jej zdjęcia zrobić. Porobiłam wykresy, tabelki, wszystko dokładnie opisałam. W sumie napisałam 60 stron. Byłam z siebie bardzo dumna, aż do dzisiaj... Pani Promotor powiedziała mi, że praca ma zawierać maksymalnie 30 stron i połowę muszę wywalić. 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Bo FB potrzebuję do czasu obrony. A po obronie już mnie nic z tym portalem nie będzie łączyło 😀
A nr telefonu?

Znaczy generalnie fajny pomysł, ja to bym chciał w ogóle wszystko walnąć, wziąć oszczędności i pojechać do jakiegoś spokojnego i ciepłego kraju (Włochy), żyć sobie wolniej niż tutaj
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Numer telefonu też potrzebuję do kontaktu ze znajomymi z Uczelni. A bez sensu jest zmieniać teraz i rozdawać go na prawo i lewo. 😛

Ja potrzebuję spokoju.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Oglądam film. Ledwo się rozpoczął i kogo wspominają? Macana 😀😀😀

Macuś, Ty to byś karierę zrobił. 😎
 
Do góry