Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
No i na stare lata zostałam starostą na Uczelni. Świetnie 🙄

Jakbym nie miała czego w wolnym czasie robić.😂




Macan, jak kupisz motocykl to ja w maju we Wrocławiu będę 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
No to się wkopalas xd

A co do motocykla, to chyba nie sądzisz, że mi Monika pozwoli dziewczynę inną przewieźć 😅 zresztą, to i tak trudno będzie motocyklem nazwać, ja mam tylko kat. B, więc to będzie 125 😂😂 tak tylko, żeby sobie pojeździć po taniości w ładne dni po mieście, albo na krótsze wycieczki

BTW. Już połowa pracy 😎
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A mnie nie o przewiezienie chodziło. 😀 Zresztą nie uznaję czegoś takiego jak jazda po mieście. 😛 Po prostu mam coś do załatwienia i w maju będę we Wrocławiu, to i przy okazji mogłabym zobaczyć Twój nowy nabytek. Tym bardziej, że akurat na motorach się znam. 😀

Gorzej z samochodami 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
To ja dokładnie na odwrót 😂 w sumie na samochodach też się nie znam, ale wiem które mi się podobają xd

Jak się zastanowić, to nie znam się a niczym :(

A po co we Wrocku będziesz? Swoją drogą maj jest najkrótszym miesiącem w tym roku i mam zamiar pobić w nim mój rekord w wypłacie ze stycznia (a wtedy miałem 0 pit), więc tak 72-84 nadgodziny planuję trzasnąć 🤑🤕 W czerwcu będę ledwo żył, ale będę też bogaty xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie no... Pomimo wielu lat znajomości nie chcę Ciebie wykorzystywać. 😛


Chociaż nie będę ukrywała, że pomyślałam o Tobie jak mi reklama przyszła do głowy. 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czytanie Biblii będzie dyscypliną naukową, k*** gdzie ja żyję 🙄. Niech już ta Tesla pod Berlinem szybciej rekrutuje wykwalifikowanych pracowników technicznych. Inżynierów już ściągają, operatorów też.
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Super, ale nazywanie tego dyscypliną naukową to kpina, jest różnica między wolnością wyznawania wiary (bądź jej niewyznawania), a tworzeniem państwa kościelnego podporządkowanego hierarchom, którzy są zepsuci do szpiku kości (zresztą samo państwo kościelne jest tworzone przez ludzi, którzy nic wspólnego z poglądami kościoła nie mają oprócz tych cech, które charakteryzowały średniowiecznych władców, rycerzy i kapłanów - żądza władzy i bat na ciemny lud, od którego możesz wymagać posłuszeństwa i życia w zgodzie z przykazaniami, samemu pławiąc się w luksusach i je łamiąc w myśl powiedzenia "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie", dla nich przynależenie do kościoła to cos jak przynależenie do dużego klubu, który daje władzę i poczucie bycia elitą).

Takie posunięcia serio skłaniają mnie do wyjazdu z Polski, póki jeszcze nie zapuściłem tu korzeni, choć jestem temu bliski (dla mnie to kwestia 4-5 miesięcy) i chciałbym żyć w Polszy, ale niekoniecznie rządzonej przez takie osoby, jak Rydzyk i mały dyktatorek.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, ja na temat kościoła wypowiadać się za bardzo nie chcę. Są rzeczy które mi się podobają, są takie z którymi się nie zgadzam, ale to zostawiam dla siebie.
Jedynie co mogę napisać to polecam każdemu szczerą rozmowę z Wikariuszami którzy co najmniej trzy lata są po święceniach. Wtedy każdy usłyszy głos Kościoła. Bo księża nie popierają PiS-u, choć mają prawicowe poglądy.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja nie mam nic do kościoła jako takiego, po prostu nie podoba mi się nazywanie czytania biblii dyscypliną naukową. Taka sama z tego nauka, jak z czytania i interpretowania władcy pierścieni, koranu, czy mitologii greckiej. Po prostu. Wiara i nauka to 2 odmienne rzeczy.

Co do foty- myślałem, cxy by teraz podczas wolnego nie wsiąść w pociąg właśnie i nie pojechać przed siebie. W tym tygodniu jeszcze sobie to odpuszczę, bo ma być zimno, ale jak będzie tak ok. 20 stopni, to będzie "wsiąść do pociągu bylejakiego" z namiotem i plecakiem z gaciami na przebranie i przeżycie 4 dni.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Namiot... Marzę o tym od dawna, ale nikt z mojego otoczenia nie chce ze mną pojechać pod namiot, bo uważają że to głupie. 😔
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wracam dzisiaj do domu, dzwoni telefon. Patrzę - sąsiad. Oddzwaniam. Ten mi mówi że jego kuzyna połamało i pilnie potrzebuje masażu. Ja ogólnie prywatnie nie masuję, bo po prostu mi się nie chce. Sporadycznie komuś pomogę, ale pieniędzy nie biorę (za to pozostawiam dług wdzięczności 😀). No dobrze. Wracając do sąsiada i jego kuzyna - godzę się na masaż. Przyjeżdża facet, noga nadmiernie zrotowana do zewnątrz, zgięta w stawie kolanowym. Facet ledwo idzie (aż sama się dziwię że był w stanie chodzić). Kładę go na stole i tłumaczę że będzie masaż kręgosłupa, a on skupia się na nodze. Ja nie daję za wygraną. Zaczynam masaż L-S. Jadę klasykiem i tak sobie myślę, skończyłam kurs MTG więc po co klasyczny masaż? Ale oliwka nałożona więc już po wszystkim. Z drugiej zaś strony mam do dyspozycji: pięść, łokieć, kolano, no ale ta oliwka... Dobrze postanowiłam wejść na ostro. Po rozgrzaniu tkanek wbiłam pięść w pośladek i widzę: noga zaczyna się prostować w stawie kolanowym. Działa! 😀 Jadę dalej. Wchodzi łokieć. Efekt? Wyprost w stawie biodrowym. Po godzinie facet wychodzi o własnych siłach do samochodu. Pyta się ile za masaż? A ja do niego: najlepszą zapłatą jest to że Pan samodzielnie idzie. 😀 Ale na przyszłość proszę poszukać innego masażysty.

Z mojej strony to była wredota w czystej postaci. 😂 Ale przynajmniej Łokietek popracował. 😀

No i znów ktoś u mnie ma dług wdzięczności. 😀😀😀
 
Do góry