Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Takie mocne masaże są fajne. Najlepszy masaż jaki miałem to tajski masaż w Bangkoku, wykonany przez Taja. Podczas masowania bałem się, że gościu zrobi mi krzywdę i wrócę do Polski na wózku inwalidzkim, ale jak skończył... Takiej błogości i odprężenia nie da się porównać chyba z niczym. Dodatkowo po masażu podawali herbatkę zieloną na zimno, która jeszcze wzmacniała efekt rozluźnienia. Jak będziecie kiedyś mieli okazję doznać prawdziwego Tajskiego masażu, to polecam skorzystać :)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja w nocy na plecach spać nie mogłam. 😂 Tylko na brzuchu. 😂 Dziś oglądałam się w lustrze czy przypadkiem siniaków nie ma. 😂 Nie ma, więc masaż został umiejętnie wykonany. 😀


Drugi dzień kursu skończył się atakiem migreny. Coraz ciekawiej się robi. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Mam dość, chcę spać, a tu jeszcze do snu 3 godziny, a o 12 pobudka na walkę z właścicielką mieszkania i znów do kołchozu na 12h na noc🤕

Reasumując. 24h na nogach, 4h snu i znów 20h na nogach i potem ok. 5h snu
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Walka z Właścicielką mieszkania? 😮 Oddaj sprawy w ręce Moniki. Kobieta jest w stanie wiele zdziałać. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Uwierz mi, że ja jestem w stanie zdziałać o wiele więcej z racji mojego doświadczenia i obycia w umowach. Generalnie babka wymusiła na mnie wstanie o 12 (obudziłem się o 11.30, więc jednak 3,5 h snu) i po prostu oznajmiła (nie ustaliła, tylko oznajmiła, nawet nie przeprosiła), że przekłada spotkanie. Także w tym momencie popełniła błąd, który będzie ją wiele kosztował.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zastanawiam się nad kupnem forda Mustanga 👀 Ktoś chce kupić astrę OPC? Xd bo na oba auta mnie nie stać 🤪

Ps. Co ciekawe te samochody podobnie palą...
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Widać że autko zadbane. I idealne dla rodziny.
Nie nazwałbym astry w hatchbacku rodzinnym samochodem xD Przy dłuższej jeździe jest niewygodna, jak jechałem do Włoch na strzała, to mnie tak połamało, że to masakra.

Mimo wszystko chyba nikt jej nie kupi za tą cenę, a za mniej nie widzi mi się sprzedawać, także chyba się z nią na dłużej zakoleguję xD
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jak kupowałem to wyniosła mnie więcej po zainstalowaniu gazu :p W sumie z tym silnikiem i wyposażeniem średnia cena na otomoto to własnie 15 tys. Tylko, że ja dorzucam nowe opony xD Jak ktoś chce welury zamiast skórki, no to zapłaci z 12, jak ktoś chce to samo za 12, to znajdzie, ale na dzień dobry wsadzi w naprawy z 2-3 koła :p Zawsze tak jest niestety, ale jak miałbym zejść za nią do 12, to wolę mieć ją jako daily car, a Mustanga sobie zafunduję w przyszłości, za pół roku, albo rok jako auto na wypady :D To wtedy już zamiast V6, machnę V8, żeby brzmiało jak należy :cool:

Jeszcze się zastanawiam nad małym motocyklem w maju, żeby poczuć wiatr we włosach latem
 
Do góry