Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A ten tylko o piciu. 🙄


Kawa mi się marzy ☺️


Dlaczego mi się wyświetla reklama "365 dni"? Przecież ja teraz z Mrozem jestem, a o Lipińskiej już dawno zapomniałam. 🤨




Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Po kliknięciu w link ujrzycie moją dłoń. 😀





Proszę się nie dziwić że to wrzuciłam. To takie ostrzeżenie przed chodzeniem po oblodzonym chodniku. 🙂
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zdarlas tak rękę, jak byłaś w rękawiczkach? To niezle musiałaś wyrżnąć...
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
I jeszcze pod koła autobusu bym się wpakowała. 😛

Ale najważniejsze że jest wszystko w porządku i wszystko ładnie się goi. ❤️
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
No nie wyglądało najgorzej, zwykłe obdarcie, jakie za dzieciaka miewało się regularnie :p Tylko brzydko wygląda i piecze xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Brzydko wygląda? Eee tam 😀

Najpierw przypominało grillowane mięsko, a teraz słoninkę z której właśnie wytapiany jest tłuszcz. 😀

Wybaczcie, ale medyk zawsze będzie miał dziwne skojarzenia 😂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziś jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Rozmawiałam z ludźmi i co słyszę?
"Owsiak to hipokryta" "Nie daję na Owsiaka", "Wolę wspierać Caritas niż Owsiaka".
Ok. Róbta co chceta.

Ale ja sercem jestem za Owsiakiem. Dlaczego? Bo to nie sprzęt Caritasu ratował życie mojego Chrześniaka, to nie dzięki Caritasowi dziś mogę powiedzieć, że jestem dumną Chrzestną cudownego pięciolatka. ❤️
Ludzka dobroć była z nami od początku Jego narodzin i dziś jak i przez wiele ostatnich lat mówię wprost: SERCEM ZA OWSIAKIEM!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Najbardziej mnie bawią Ci niby to dobroduszni ludzie, którzy jak przyjdzie co do czego to prędzej wrzucą pieniążek do studzienki kanalizacyjnej, niż do puszki WOŚP. No, ale następnego dnia to raz-raz do kościółka, bo przecież taka to dobra duszyczka :)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Owsiaka można nie lubić, ale WOŚP tworzą ludzie i to wspólna dobroć ratuje ludzkie życie.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nocek można nie lubić, ale trzeba je robić 💩

Dziwne książki sobie kupiłem, choć mogą się wydawać ciekawe... Mitologię słowiańską i o bestiach, w które wierzyli Słowianie (zapomnialem tytułu xd)
 

Nataszka123

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2021
Posty
36
Punkty reakcji
0
coś kojarzę podobną książkę, bo też czystałam ostatnio, ale jak to się nazywało to też nie pamiętam
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja swoją czytam i płaczę 😭


Ale zrobiłam też niespodziankę mojej Siostrze. Kupiłam Jej grę o której marzyła. A dostanie ją dopiero w przyszłym tygodniu, bo muszę ją odebrać ze sklepu 😀

Oczywiście Ona o niczym nie wie, a dowie się jak grę zainstaluję na Jej laptopie kiedy będzie spała 😀
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Głupi to ma zawsze szczęście. 😀

Miałam mieć egzamin, bardzo ciężki. Wykładowca odpytywał na TEAMS. Ja wylądowałam na samym końcu listy. Stres niesamowity, nie mogłam znaleźć miejsca dla siebie, nie mogłam jeść, nie potrafiłam na niczym się skupić. Mijają godziny, a ja dalej czekam. W końcu nadchodzi moja pora. Stres daje się tak we znaki, że zapomniałam jak się nazywam. Loguję się na TEAMS i co widzę? Wykładowca opuszcza spotkanie. 😂 Za mną było jeszcze kilka osób więc dzwonimy do niego, a on mówi że już jest zmęczony i te kilka osób w drodze wyjątku zaliczy u niego w tygodniu i to na dodatek w terminie zerowym. 😀 Uwielbiam tego Profesora ❤️❤️❤️
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A jest profesorem? :D (tak wiem, czepiam się, ale na profesora trzeba sobie trochę zapracować i otrzymać tytuł od samego prezydenta RP)

Jak kiedyś na uczelni jeden ze studentów zwrócił się do ppłk dr inż per "profesorze", to odpowiedział "profesorowi to ja mogę buty czyścić"
 

Veronika165

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2021
Posty
45
Punkty reakcji
1
A w szachy gram już z jakieś 3 miesiące tak już bardziej regularnie, gdzie codziennie rozgrywam z 5/10 partii. A tak to kiedyś jeszcze za małolata się grało :D
 
Do góry