Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Teraz jeszcze zasadzam się na kupno aparatu. Będę przez te moje 4 dni wolnego wyjeżdżał sobie gdzieś i robił zdjęcia i kręcił vloga xd Najpierw z 16mm obiektywem, potem dokupię 18mm (ale to po pewnym czasie, bo sam obiektyw kosztuje tyle co aparat).

Myślicie, że znajdą się chętne dziewczyny do rozbieranych sesji? 😈
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
O nie, facetow nie będę fotografować xd. Aparat kupiony!

Dobra, to moja ostatnia aktywność w tym roku. Życzę pomyślności na następny. Dla mnie 2020 był najlepszym rokiem w życiu, więc chyba chciałbym, by kolejny był co najmniej tak samo dobry, ale ze względu na większość i ich odczucia życzę, by był dużo lepszy!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Heh :) wziąć sobie urlop bezplatny w święta to bylo fajnie.

Przy wzieciu wypłaty już nie jest tak zabawnie xd
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja się wycwaniłam i przed Świętami oddałam krew. 😀 Waga poszła w dół więc mogłam szaleć. 😀


Edit. Waga poszła tak w dół, że mi nawet obrączka na palcu lata. 😮
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wiem. Pacjentka mi powiedziała. 😔


Swoją drogą nie chciało mi się wczoraj iść do pracy. Ale nie było wyjścia. Na zewnątrz -20°C. Myślę sobie "może część pacjentów zrezygnuje z wizyty u mnie". No i zaskoczyli mnie. Wszyscy się stawili. 😔
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ludzie bywają przekorni :p Ja z kolei mógłbym teoretycznie dziś pracować tylko do 23, a jutro w nocy mieć wolne, ale to teoria. W praktyce mam to w planie i muszę przyjść... Choć przynajmniej płacą podwójnie i dorzucają dodatek nocny xd (wolałbym wolne :()
 

Szafraniec54

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2021
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja mam takie szczęście, że zdalnie pracuję i mrozy mi nie straszne. Już dawno ludzi nie widziałam xd
 
Do góry