Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ostatnia edycja:

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Siedzę sobie na zajęciach, słucham prowadzącego. Nagle odzywa się pewna dziewczyna i pyta się czy będąc na zdalnych zajęciach może korzystać z wifi uczelni? Mina prowadzącego bezcenna 😂
W takich momentach zastanawiam się jak to jest, że niektórzy ludzie dostają się na studia xD nie mówię, że każdy musi być super mega ze wszystkim obeznany, ale pewne podstawy jednak są...
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
W takich momentach zastanawiam się jak to jest, że niektórzy ludzie dostają się na studia xD nie mówię, że każdy musi być super mega ze wszystkim obeznany, ale pewne podstawy jednak są...
Obecnie każdy może studiować, wystarczą chęci i pieniądze. A wiedza? Może z czasem przeyjdzie. 😛



A co do studiów to odwołaj się od decyzji i kontynuuj je 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Alfa, po co Ci te studia? I tak masz dobrą robotę i konkretne portfolio z tego co kojarzę.

Ze studentami to są przeboje... Ostatnio miałem gościa, który nie wiedział jakie jest napiecie w gniazdku. Napomknę tylko, że facet to mgr inż studiów technicznych.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Alfa, po co Ci te studia? I tak masz dobrą robotę i konkretne portfolio z tego co kojarzę.
chcę je skończyć tylko i wyłącznie dlatego, że je w ogóle zacząłem. Jeśli temat oleję całkowicie, to będzie to oznaczało częściowo zmarnowany czas. Stąd muszę skończyć pisać pracę i uznać ten etap życia za zakończony. Niestety z tym kończeniem jest problem, bo mam raczej mało czasu na życie ostatnio.
Ostatnio miałem gościa, który nie wiedział jakie jest napiecie w gniazdku. Napomknę tylko, że facet to mgr inż studiów technicznych.
to jest właśnie to, o czym mówię. Ktoś robi studia techniczne, a nie ogarnia w sumie podstawowych rzeczy życia codziennego. Przerażające to jest.
 
Do góry