Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
To niezły z Ciebie agent. Ja raz nie dałam sobie w kaszę dmuchać, to później odczułam to na własnej skórze co znaczy mieć własne zdanie. 😀
No ale nie ma co wymagać od osób które pomimo że skończyły edukację nadal chodzą do szkoły i wg których największym prezenterstwem jest odpisywanie na egzaminach🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja to miałam akcję na magisterce ale z praktykami 🙈 zapomniałam totalnie papierków przynieść, że zrobiłam... Przypomniało mi się dopiero jak dostałam SMSa z uczelni (w czwartek), że za 4 dni mam obronę 🤣 blondynka 🤦🏼‍♀️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Właściciel pieniędzy ma czas do północy żeby się o nie upomnieć. Po północy kasa jest moja. 😂😂😂
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Dużo tej kasy??? No takich istotnych informacji nie podaje.. 😂😅
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
W ubiegły piątek ktoś mi konto doładował. Świetnie. 😀

Dziś siedzę na przystanku autobusowym czekając aż mój szofer podjedzie. Nagłe wiatr przywiewa pod nogi jakiś papier. Zerkam i nie wierzę. Pod nogami leży stówka. 😀

Coraz bardziej mi się te piątki podobają. 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zapomniałem dziś hasła do banku, a co najgorsze - zapomniałem jak się to hasło oblicza! Godzinę zajęło mi przypomnienie sobie tego systemu :D
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Zapomniałem dziś hasła do banku, a co najgorsze - zapomniałem jak się to hasło oblicza! Godzinę zajęło mi przypomnienie sobie tego systemu :D
Ja ostatnio pinu do karty zapomniałam, a niestety musiałam za telefon zapłacić. Pół godziny siedziałam i myślałam nad pinem. Na szczęście Pani która sprzedawała telefon miała ogromną cierpliwość do mnie. 😀

I ludzi nie było. 😂
 
Do góry