Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wy biedne macie świecić tyłkami spod spódniczek 😂 Oglądać też możecie... Piękno nie zna płci ;P
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macan, przemilczę Twoje słowa. 😏

Alfa, dla kogoś komu nie zależy na zdobywaniu wiedzy to koronaedukacja jest świetna. Ale jeżeli ktoś jest ambitny, no to niestety zbyt wiele się nie nauczy. Bym napisała jak to wygląda u mnie, ale o pewnych sprawach lepiej głośno nie mówić. 😀

W każdym razie sama styczność z wykładowcą, wymiana poglądów i możliwość zadawania pytań w celu poszerzenia wiedzy bardzo wiele wnosi w kształtowanie młodego człowieka. A tak mamy lenistwo i wielkie braki w edukacji.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ale żeby nie było. Nic nikomu nie zarzucam i wiem, że niektórzy nauczyciele i wykładowcy wkładają wiele trudu w organizację zajęć. I chwała im za to! ☺
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
dla kogoś komu nie zależy na zdobywaniu wiedzy to koronaedukacja jest świetna
Wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie. Znaczy się mogę się wypowiadać tylko na podstawie dwóch uczelni, ale ogólnie rzecz biorąc to czas zaoszczędzony na bezmyślnym siedzeniu w ławce można poświęcić na prawdziwe zdobywanie wiedzy, a nie na ten substytut jaki jest na uczelniach. Oczywiście w Twoim przypadku może być inaczej, bo wykładowcy ambitni, do tego chcący i umiejący przekazywać wiedzę. Wtedy tak. W moim przypadku było wręcz odwrotnie i najlepiej było mi się uczyć właśnie poza uczelnią, z konsultacjami co x czasu. Perfekcyjne rozwiązanie <3
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wiesz, wiele zależy też od tego na jakim kierunku się jest. Ja aktualnie robię magisterkę z fizjoterapii. A uwierz mi, ciężko jest się nauczyć przykładowo masażu przez internet. 😉
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Mój zawód wymaga praktyki i zdobywania wiedzy pod okiem specjalistów. A tu każdy robi co mu się podoba, byle tylko zaliczyć semestr.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Nie no, fizjoterapia to inna para kaloszy. Nie chciałbym iść do kogoś, kto nie ćwiczył czegoś takiego bez nadzoru specjalisty. Moja sytuacja tyczy się jednak bardziej STEM, gdzie sytuacja wygląda z goła inaczej ;)

Po tym weekendzie już chyba nigdy nie zjem piccy!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Przypomnij sobie ile razy tak mówiłeś w ciagu życia i dokąd Cię to doprowadziło :p


Ja dzis stwierdziłem, że od teraz będę się z każdym zgadzał co do jego poglądów politycznych i będę je chwalił. Głosujesz na Biedronia? Robię tak samo, super gość! Głosujesz na Dudę? Masz absolutną rację, trzeba odsuwać okrągły stół od władzy!

Wszyscy będą mnie lubili :D
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
a co będzie jak będziesz z dwiema osobami, które powiedzą, że głosuja na dwie zupełnie różne osoby i Ty będziesz musiał się wypowiedzieć? :D

To tak samo jak z "już więcej nie piję". Zawsze. Zawsze to samo xD
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Alfa, wtedy:


Wiki, z tym wegetarianizmem to przekroczyłaś granicę smaku, nawet jak na ironiczną wypowiedź.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Chłopaki, uwierzcie mi... Na chwilę obecną nie jestem w stanie przełknąć mięsa.

Mam traumę po ostatniej lekturze. 😔😔😔
 
Do góry