Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ogólnie ja się zastanawiałam od dwóch lat nad zakupem czytnika. Tylko nie wiedziałam czy warto. Dziś już wiem, że jest to świetna sprawa. Sprawdza się w każdych warunkach. A dla mnie jest to ważne. Jakbym wiedziała, że on jest aż tak fajny, to już dawno bym go kupiła. 😍

a masz taki z tym atramentowym wyświetlaczem czy daje po oczach jak jest ciemniej w pokoju?
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macan, zamiast przyjść do mnie na masaż to SPA wybierasz. Czegoś takiego nie jestem w stanie wybaczyć. 😒
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Macan, zamiast przyjść do mnie na masaż to SPA wybierasz. Czegoś takiego nie jestem w stanie wybaczyć. 😒

Za daleko mieszkasz, poza tym to był prezent dla Moniki, bo SPA było dla dwojga, myślałem, ze weźmie koleżankę, a ona wzięła mnie xd Choć nie powiem, dłonie mi chyba podziękowały.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Powinnam w tej chwili zareagować i Wam obojgu punkty wlepić. Ale...gdy myślę o tym jaka Was więź łączy i jak ważni dla mnie jesteście, to nie potrafię. Gdyby to był ktoś inny... Ale to Wy jesteście ojcami mojego sukcesu (choć jesteście młodsi ode mnie) i to Wam zawdzięczam to gdzie teraz jestem. Także w tej chwili oficjalnie Was upominam i proszę o bycie grzecznymi.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
comment_h9wSHCw3AZpFeVfcodFCbaenNcBCcfG0.jpg
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Oj tam od razu kolesiostwo... Po prostu mam dobre serduszko. 😊
 
Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Chociaż... Idzie sobie taki jeden z drugim na masaż. Myśli, że trafi mu się masażystka, a zamiast tego jest masażysta. I zamiast cudownych wspomnień jest trauma. 😂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
W sumie zależy co kto lubi. Z reguły masażystki są delikatniejsze od masażystów. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni mają silne dłonie. Jednak najważniejszą rolę odgrywa technika. Także kobiety również potrafią pokazać siłę podczas masażu. Więc jeżeli ktoś się spodziewa delikatności, to może się zdziwić. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jak tam w spa było Andrzeju? :>
Nawet fajnie, jakieś masaże, zabiegi na dłonie, odkurzacz podłączony do brzucha, zabiegi na twarz. Generalnie 2 godzinki, podczas których dookoła Ciebie skaczą, aczkolwiek regularnej ceny bym za to nie zapłacił, bo na gruponie kilka stówek kosztowało, a cena regularna to 1600 i przy niej miałbym już baaardzo dużo uwag.

Chociaż... Idzie sobie taki jeden z drugim na masaż. Myśli, że trafi mu się masażystka, a zamiast tego jest masażysta. I zamiast cudownych wspomnień jest trauma. 😂
Miałem masażystkę, ale wolałbym masażystę. Tak jak napisałaś, siła.

Generalnie nic nie pobije masażu tajskiego, którego doznałem w Bangkoku. Facet mnie mało nie połamał na tym łóżku, przez 30 minut chciałem mu zwiać, ale jak mnie już wypuścił, to nastała taka niesamowita błogość nie do opisania. Myślę, że już nic nie pobije tego masażu :)
 
Do góry