Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Spać nie mogę. 🥺

W pracy słyszę że od przyszłego tygodnia ma być 18°C. Teraz przeczytałam, że ma być -15°C. Ta pierwsza opcja bardziej mi się podoba. 😒
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Hehe, krewka oddana, to teraz 6 dniowy weekend xd

Swoją drogą dowiedziałem się, że mam zbyt cenna krew, bym mógł oddawać osocze i mogę oddać tylko płytki krwi, albo krew pełną :eek:
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Chyba niestety wrócimy :( ustawa mówi o dwóch dniach podczas pandemii, ale uważam, że dwa dni dużo lepiej wpływają na ilość krwi w magazynach, w związku z tym powinni utrzymać obecny stan rzeczy... Jeden dzień to za mało na regenerację. W sensie gdybym pracował 8h dziennie, to nie byłoby to dla mnie zachętą, a podczas mojej obecnej pracy nie mam jak nawet oddać tej krwi przy jednym dniu wolnego.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A kto umarł, ten nie żyje.

Tak się zastanawiam, założyłbym nowy temat o tym, ale może tu mi odpowiedzą przedstawiciele władzy :) Ile kont można posiadać na forumowisku? Z regulaminu nic nie wynika, czy mogę zatem posiadać multikonta?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A to ciekawe, bo Gressil nie zareagował na zgłoszenie multikonta Serwora :)
@Gressil czy Serwor jest jakiś specjalnie uprzywilejowany, czy po prostu nie chcesz, żeby mu było przykro po poprzednim banie?

Pójdźmy dalej, czy za wyrażenie no dajmy "nawet taki prymityw jak Gressil" należałby mi się ban? Wg standardów moderacji to już nie jest atak personalny?
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
ad.1 Serwor ma jedno konto. Jedna osoba może mieć jednocześnie tylko jedno aktywne konto. Jeżeli uważasz, że ktoś korzysta z dwóch kont jednocześnie na forum zgłoś. Do tej pory nie było żadnego zgłoszenia dotyczącego multikonta Serwora, a jedynie dotyczące ataków personalnych.

ad. 2 Za takie stwierdzanie nie należy się ban.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jego drugie aktywne konto "aktywowało się" zaraz po skasowaniu pierwszego, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest... Z 2007 roku.

Co do ad.2, okej, zapamiętam, że mogę wyzywać forumowiczów od prymitywów i nie będzie to atakiem personalnym :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czytaj ze zrozumieniem. Jedno konto aktywne. Możesz mieć i 50 kont, ale jednocześnie możesz korzystać tylko z jednego. Jeden aktywny użytkownik - jedna osoba.

Czytaj ze zrozumieniem. Zapytałeś czy grozi za taki zwrot ban, nie o to czy jest to atak personalny. Na forum funkcjonują jeszcze inne formy upomnień m.in. słowne lub punkty ostrzeżeń.
 
Do góry