Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do┼é─ůczy┼é
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
96
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie wiem czego by┼éam dzisiaj ┼Ťwiadkiem. Czy choroby psychicznej czy egzorcyzmu, ale to co prze┼╝y┼éam zostanie ze mn─ů na zawsze.
A posz┼éam tylko na zwyk┼é─ů msz─Ö ┼Ťwi─Öt─ů... ­čą║­čą║­čą║

Jak ja si─Ö teraz boj─Ö. I to baba z trzydziestk─ů na karku ­čśş­čśş­čśş

glowonog

feniks
VIP
Do┼é─ůczy┼é
14 Maj 2017
Punkty reakcji
92
Broni┼éem, bo chcia┼éem da─ç szans─Ö, ale okaza┼é si─Ö bezczelnym trollem, cho─ç my┼Ťla┼é, ┼╝e jest ┼Ťmieszny.

M├│wisz, ┼╝e spa─ç nie mog┼éa┼Ť, pozdrawiam z nocnej zmiany xd wsta┼éem o 8.30, wczoraj xd

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do┼é─ůczy┼é
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
96
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja wstawa┼éam o 5. ­čśÇ

Og├│lnie dzi┼Ť jest dzie┼ä cud├│w, bo inaczej tego okre┼Ťli─ç nie mog─Ö. Uda┼éo mi si─Ö rozwi─ůza─ç pewien problem, kt├│ry wydawa┼é mi si─Ö nie do rozwi─ůzania. W ka┼╝dym razie chyba upij─Ö si─Ö kaw─ů ze szcz─Ö┼Ťcia. ­čśÇ

A ju┼╝ na pewno komu┼Ť wlepi─Ö banika ­čśŹ

glowonog

feniks
VIP
Do┼é─ůczy┼é
14 Maj 2017
Punkty reakcji
92
Xd ciekawe ile go┼Ťciu wytrzyma. Jak psu dasz kilka razy po nosie, to w ko┼äcu zrozumie, ┼╝e nie wolno zje┼Ť─ç ciastka ze sto┼éu... Ciekawe jak z cz┼éowiekiem.

PS. Kolejna nocka xd Mam ju┼╝ troch─Ö do┼Ť─ç tego systemu pracy. W listopadzie planuj─Ö zrobi─ç wyp┼éat─Ö ┼╝ycia (5cyfr na r─Ök─Ö po raz pierwszy, kilka razy by┼éem blisko, ale nigdy nie osi─ůgn─ů┼éem tego celu) i chyba b─Öd─Ö si─Ö powoli zawija┼é, albo wp┼éywa┼é tak, ┼╝eby dosta─ç 8h dziennie xd

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do┼é─ůczy┼é
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
96
Miasto
Dzielnica Łódzka
Teraz 400 kont w tym głowonoga i Pincerki zostanie usuniętych. Powód? Weteran twierdził że był w posiadaniu tych kont i teraz będzie je usuwał. No cóż... miło było poznać.

Do g├│ry