Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziś o 1.15 uruchomił mi się budzik w telefonie. Budzik którego nigdy o tej godzinie nie ustawiałam. Wyłączyłam go i zaskoczona wchodzę w ustawienia budzika, by godzinę 1.15 usunąć z opcji. Wszystko dokładnie sprawdzam a tam takiego budzika w ogóle nie ma. Pierwszy uruchomi się dopiero o 6.00, a drugi o 7.00.
Myślę sobie, może mi się coś przyśniło... Ale okazało się że nie. Wszystkie ustawienia nocne wraz z budzikiem w telefonie się wyłączyły i od 1.15 telefon funkcjonował jak w ciągu dnia. Dziwne jest to, że po budziku nie ma śladu, ale jak jeszcze raz coś takiego się powtórzy, to przysięgam, że telefon wyląduje za oknem. 😡

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
87
Strasznie głupi pomysł z tą weryfikacją dwuetapową. Założę się, że spadły Wam statystyki aktywnych zalogowanych użytkowników o kilkadziesiąt procent.

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
87
W nosie mam ten adres xD Po prostu stwierdziłem fakt, że to głupi pomysł (nie bez powodu nie było mnie tu 2 miesiące, a przy rejestracji na bank odstrasza to potencjalnego nowego użytkownika)

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dziś z pracy przyniosłam cały plecak krzyżówek. 😍 Pacjent mi książeczki dostarczył. Cały rok z pokoju nie wyjdę. 😂

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
87
Pochwalę się, pokazali mnie w top model 🤣🤣

W ogóle co to za pomysł z VIPami? :p Mamy jakieś dodatkowe prawa, czy to tylko tak ładnie wygląda?

Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
87
Też nie oglądam, znajoma mi powiedziała, że mnie widziała, ja tego nie śledzę xD i potem w necie odpaliłem.

A z przynależnością do elity coś więcej się łączy, niż sama przynależność? :D Jakiś kubek byście wysłali, stary już mam prawie zmyty.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie wiem czy się wiąże, ale ciesz się. Ty przynajmniej doczekałeś się kubka, a ja mam kubki jedynie z krwiodawstwa. 😛

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Już za tydzień rozpocznę nowy etap w życiu. ❤️❤️❤️ Etap na który długo czekałam...

Trzymajcie za mnie kciuki.🤗🤗🤗

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Idąc do pracy znalazłam dokumenty pewnej kobiety. Przejrzałam je i po nich zorientowałam się gdzie ona mniej więcej pracuje. Znalazłam numer telefonu danej firmy, zadzwoniłam i poprosiłam by właścicielka dokumentów się ze mną skontaktowała. Zostawiłam swój numer telefonu. Po godzinie ta Pani do mnie zadzwoniła i powiedziała że nie chce jej się dzisiaj do mnie przyjeżdżać, bo musiałaby specjalnie jechać po pracy do przychodni. Cóż... Dobrze że to na mnie trafiło, bo w przeciwnym razie ta Pani miałaby ładne kłopoty...

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
87
Ludzie wierzą w uczciwość :) To dobrze świadczy o kierunku rozwoju społeczeństwa.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Niech tam sobie wierzą w co chcą. Grunt żeby mnie w to nie mieszali, bo ja później w kółko o tym myślę. 😂

Dziś dokumenty wróciły do Właścicielki. 🙂

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
86
Miasto
Dzielnica Łódzka
Bycie moderatorem ma swoje plusy. Człowiek ma gorszy dzień, wchodzi na forum i banik leci. Także Vaff szykuj się. Mam Twoje akta, w których zapisałam wszystkie Twoje przewinienia. 😌😌😌 Huragan WIKI nadchodzi 😀

Nie no żartuję oczywiście. 😌😌😌 Ja jestem z tych grzecznych modków. ☺️

Prawie aniołek 😇😇😇

Do góry