Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Im dłużej żyję na tym świecie, tym coraz bardziej się przekonuję że człowieczeństwo wymiera. Zwykłe ludzkie odruchy, takie prosto z serca zanikają. Ludzie zachowują się gorzej niż zwierzęta, a w zwierzęciu można znaleźć więcej człowieka niż w drugim człowieku. Nie wiem dokąd zmierza ten świat, ale dobrze byłoby jakby się zatrzymał, ja chcę z niego wysiąść. 🥺
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Czytam relacje z meczu Polska - Albania na WP. Nie chcę nikomu robić reklamy, ale... ten który prowadzi relację jest świetny. 😂
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ten dzisiejszy mecz... Niby to tylko formalność... Ale jakoś nie cieszy mnie prowadzenie i późniejsze zwycięstwo naszej reprezentacji. Nasza reprezentacja gra na bardzo niskim poziomie. 🥺
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
"Cały czas liczymy na poprawienie tego wyniku". Mam nadzieję że komentujący miał na myśli San Marino. Nie może skończyć się tylko jedną bramką. Grają z tak słabą reprezentacją, więc spokojnie mogą wbić drugą bramkę. Dawać San Marino! ❤️❤️❤️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Swoją drogą przechodzimy do historii. Jesteśmy jedyną reprezentacją, której San Marino wbiło dwie bramki w całej historii eliminacji do Mistrzostw Świata. Zapisujemy się na kartach historii wielkimi... niewielkimi umiejętnościami. 🙄

Niech Kazimierz Górski powróci 🥺🥺🥺 i Jego ludzie też 🥺🥺🥺
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Pierwsza bramka wpadnie w pierwszych piętnastu minutach meczu. 😛

A wynik będzie 5:0 dla Anglików 😛
 
Do góry