Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wygrali. Dlatego pisałam że przydałaby się jeszcze obrona tytułu. 😀 Ale faktem jest że wczoraj mogli się bardziej postarać. A później były nerwy i agresywne zachowanie na boisku.

A dziś piękny mecz Chorwacji i Hiszpanii.
Najpierw samobój Hiszpanów, później 3 bramki i Hiszpania myślała że może spokojnie awansować do ćwierćfinału. A tu niespodzianka. Chorwacja pod koniec wbija dwie bramki i jest remis. 😀
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Mnie w ciągu ostatnich dni grypa wyleczyła z pewnej dolegliwości. A mogę śmiało napisać że oczami wyobraźni widziałam już swój własny pogrzeb. 😛

I nie wyolbrzymiam. 😛 Gorączka przez ostatnie miesiące (od października) wahała się od 37.5 do 38.9.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Tak właśnie.

// na moim telefonie, który używam w pracy nie da się wrzucić linka, ani załączyć fotki :( ta strona mobilna ssie.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Lepiej nie chorować. 😛
Ja miałam zapalenie krtani, później ucha, a na końcu zatok. 3 tygodnie z tym pieruństwem walczyłam. 😛 A lekarz mi powiedział że to alergiczne 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ta, ale już mi się go nie che na inny telefon ściągać (bo ten na którym teraz jestem może wrzucać foty).

Kupiłem kamerkę do mieszkania!
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Tak sobie teraz myślę że moje życie potoczyło się zupełnie inaczej niż planowałam.
Pragnęłam służyć ludziom, planowałam wstąpić do zakonu i żyć w biedzie oddając się w pełni Bogu.
Zostałam masażystką. Ludziom pomagam, Bogu służę, a dochody mam takie że niejeden mógłby mi pozazdrościć. Najwyraźniej życie w biedzie nie było mi pisane. 😀

Dlaczego o tym piszę? Bo warto wyznaczać sobie cele, dążyć do ich osiągnięcia i wierzyć w siebie. A efekty będą. 😀
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Macuś, Ty mi lepiej powiedz kiedy mogę do Was na kawę wpaść? 😀

Poważnie pytam 😛
Masz na myśli Wrocław? Jeśli tak, to zapraszam, jestem tu prawie cały czas wyłączając pracę i wypady do domu w górach. Po prostu napisz, to się umówimy, wezmę Monikę, pójdziemy do jakiejś fajnej knajpy na rynku.

Dlaczego o tym piszę? Bo warto wyznaczać sobie cele, dążyć do ich osiągnięcia i wierzyć w siebie. A efekty będą.

Oczywiście. Nie matura, lecz chęć szczera zrobią z Ciebie milionera.

PS. Widzę, że odstrzeliłaś mojego kolegę od spamowania plandemią i kryptowalutami :D
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
"kolegę". A mnie, no możesz, w sumie strasznie bym nie płakał, ale zakładam, że obecnie odpowiadam za jakieś 30% aktywności na forum.

Ale zdziwiłem się, że dostał całkowitego kopa, to nie był typowy spamer, raczej głupek (mamy jeszcze jednego, jakby cię kiedyś łapki świerzbiły).

Co do Wrocka - jak pisałem, napisz jak będziesz się wybierać, to postaramy się coś wymyślić :p Ja mam wolne weekendy ruchome, 4 dni pracuję, 4 nie i robię po 12h, zarówno dniówki, jak i nocki, uroki równoważnego systemu pracy.
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zamontowałem kamerkę w mieszkaniu. Fajna zabawka :D Mogę z każdego miejsca na ziemi zobaczyć co się dzieje.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Przede mną dwa wesela i to w ciągu jednego tygodnia. Towarzystwo Facebookowe, Instagramowe... Normalnie nie będzie z kim porozmawiać. 🥺
Przynajmniej partner trafił mi się normalny. Mądry, spokojny i stroni od Facebooka ❤️
 
Do góry