Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Może w szkole nie, ale pracowałam w różnych warunkach i miałam do czynienia z różnymi temperaturami. 😉 Od minusowych po plusowe 😛

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
No nie wątpię, że masz doświadczenie życiowe, ale porównałaś szkołę do pracy w 80 stopniach (ja mam szkołę, więc wiem co czujesz), a to jednak nie to samo 🙃

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
W ogóle od dobrych 2-3 miesięcy czuję się wypalony za każdym razem gdy mam iść na nocną zmianę, już mnie to dobija. Brakuje mi samorozwoju i pracy w cywilizowanych godzinach i datach.

Chyba czas poszukać nowej pracy. Takiej na same dniówki po 8h dziennie, biurowej. Dam sobie jeszcze kilka miesięcy walki o awans i jak go nie dostanę, to uciekam w siną dal. Póki co przed ucieczką z dnia na dzień powstrzymuje mnie chyba tylko pensja, ale i pensja po jakimś czasie przestaje być motywatorem do pracy.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Tak niewiele brakowało. Mieli szansę wygrać. A tu lipa. Mówi się trudno. W każdym razie brawa dla Lewego za dwie bramki. 🇵🇱⚽⚽

Dziś jeszcze o godzinie 21 Niemcy grają. No i Portugalia. Cristiano pokona Francję a Niemcy zabawią się z Węgrami.

A ja idę czytać książkę. Wróciłam do Remigiusza Mroza i jego trzeciej powieści z serii o Forscie.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Niemcy przegrywają. 😮 W sumie jak przegrają (😭) to pożegnają się z Mistrzostwami. To się nazywa sąsiedzka solidarność ❤️

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Dziś chyba pierwszy raz we śnie zdawałem sobie sprawę z tego, że śnię. Może nie był to ten słynny świadomy sen, ale śniło mi się, że zostawiłem notes na murku na ulicy i chciałem się po niego wrócić. Dziewczyna, która mi się śniła powiedziała mi, żebym sobie odpuścił, bo "zaraz i tak się zmieni czasoprzestrzeń i go odzyskasz"

Dlaczego miałaby się zmienić czasoprzestrzeń? Ano widocznie zdawałem sobie sprawę z tego, że przed kilkoma sekundami śniło mi się coś innego (bo sen to "migawki kilkusekundowe")

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
W ubiegłym tygodniu rozmawiałam z jedną z moich pacjentek. Powiedziała mi o chorobie męża i o tym że ma przetaczaną krew. Powiedziałam jej że jestem krwiodawcą i że z chęcią bezinteresownie oddam krew dla jej męża. Piszę bezinteresownie, bo chciała mi za to zapłacić. Dziś dowiedziałam się że on nagle zmarł. Przed domem w objęciach żony. Nic nie wskazywało na to że śmierć tak szybko nadejdzie. Nie zdążyłam oddać krwi, bo pech chciał że dopadło mnie przeziębienie. Cały czas o nim myślałam, tak bardzo chciałam mu pomóc i nie dałam rady. Nie zdążyłam... Jego śmierć i moja niemoc sprawiły mi ogromny ból. Dlatego w takich sytuacjach zastanawiam się czy to co robię ma sens? 🥺🥺🥺

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Spokojny mecz jak na grę, która toczy się o wysoką stawkę. W fazach grupowych działo się więcej.

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Na piłce się nie znam, ale widziałem statystyki, mistrzem ma być ponoć Belgia, lub Francja z naciskiem na Belgię, także...

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Także Belgia idzie dalej.

Szkoda tylko Cristiano. On zasługuje na to by z reprezentacją zdobyć jeszcze jakiś tytuł.

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Przeca wygrali ostatnie euro, mają za słabą reprezentację na zwycięstwo, to przegrali :)

Do góry