Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Oglądam film. Ledwo się rozpoczął i kogo wspominają? Macana 😀😀😀

Macuś, Ty to byś karierę zrobił. 😎
Jaki film? :O Kto wspomina? W ogóle miałem nagrać zgłoszenie do top model i co? I jajco, mam jeden krótki urywek, chyba już się nie zgłoszę xd
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Od 2 lat mam duży problem z bolącym łokciem podczas obciążeń (dlatego już nie "pompuję"), ostatnio na imprezie usłyszałem od dobrego znajomego, że pomaga ponoć żywokost z gojnikiem, dziś 1 dzień smarowania co ok. godzinę. Mam nadzieję, że serio pomoże, bo mam powoli dość i kolejnym krokiem będzie ortopeda :(
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A masaż naprawi łokieć tenisisty? :)

Ty się lepiej pucuj, gdzie o mnie wspominali! Chyba, że coś kręcisz 🤔
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A na tytuł nie zwróciłam uwagi, bo byłam zajęta pisaniem. Ale usłyszałam "macan" i pomyślałam o Tobie 😀😀😀
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wchodzę dziś do fryzjera. Babka na dzień dobry mówi mi na Ty. Nie zna mnie. 😛 Cały czas nawija i w końcu się pyta czy uczę się zdalnie czy też nie? Mówię jej że pracuję. Zastanowiła się, ale dalej nawija. W końcu mówi że jeszcze trochę i będzie u niej 30. Ja jej na to że u mnie już dawno po. Wtedy to już nie wiedziała co powiedzieć, tylko zaczęła się zwracać do mnie bezosobowo. 😂😂😂
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Z jednej strony dobrze, że nie wyglądasz na więcej 🤣
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ostatnio na przystanku autobusowym jedna Pani zapytała się mnie czy nie boję się zdawać w przyszłym roku matury skoro teraz takie nauczanie wprowadzili? Odpowiedziałam jej, że maturę tak dawno zdawałam, że już nie pamiętam z czego ona była. 😂😂😂

Albo podczas kupowania biletu w autobusie kierowca kazał mi wyjąć legitymację szkolną, bo przysługuje mi ulga dla uczniów. Powiedziałam mu że nie mam legitymacji, a on na to że powinnam udać się do sekretariatu szkolnego, bo niepotrzebnie przepłacam. Wyjęłam dowód i pokazałam mu rok mojego urodzenia. Od tamtej pory unika mojego wzroku jak kupuję bilet. 😂😂😂

Już nie wspomnę o alkoholu. Faktem jest że nie piję, ale bez dowodu osobistego piwa nie kupię. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wchodzę dziś do fryzjera. Babka na dzień dobry mówi mi na Ty. Nie zna mnie.
Ja nie mam z tym żadnego problemu, mogę bez niczego przejść od razu na Ty z każdym. Gdy tylko zauważam, że ktoś się tak do mnie zwraca (również taki 60 latek, oni zwłaszcza lubią powiedzieć do kogoś na Ty i myślą, że się im będzie panować), to podłapuję. Sam zresztą do ludzi w wieku ok. 20 lat zwracam się "Ty", choć nie zawsze, bo wiadomo, są sytuacje formalne i nieformalne.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Xd mój post usunięto po ponad tygodniu, już zdążyłem o nim dawno zapomnieć.

W odpowiedzi na "aby zgłosić należy użyć opcji zgłoś" odpowiadam: przy tak małej ilości postów na forum moderacja/administracja powinna zauważyć, że ktoś w ciągu kilku miesięcy napierniczył kilkanaście postów jeden pod drugim. Pewnie zauważyliście, ale mieliście to w żopu. Nie będę używał tej opcji do tak oczywistych zaniedbań, będę je wytykał publicznie i Was wołał. A jeśli pan K odwali posty niezgodne z prawem, a Wy ich nie usuniecie w tydzień, to będę je zgłaszał trochę wyżej, niż do administracji (to, że w regulaminie napiszecie, iż nie odpowiadacie za treści nie zwalnia Was... Z odpowiedzialności za treści właśnie).
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Z innej beczki - pierwszy raz w życiu oddałem dziś krew 🤗 W dodatku obsłużyła mnie najładniejsza pielęgniarka. Powiedziała, że mam dziś nie ćwiczyć i się nie przemęczać... Myślicie, że seks również jest zabroniony?
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nic nie robisz, tylko leżysz i patrzysz w sufit.

A co do pierwszego posta. Ja mam teraz ślub i przygotowania do obrony na głowie. Także nie wszystko wokół forum się kręci. 😉
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Spoko, w sumie to napisałem tutaj, bo nie zadowala mnie jednostronna forma komunikacji na zasadzie "od zgłaszania jest zgłoś". Napisałbym na czacie, ale go nie ma.

Posty pojawiały się od pół roku, więc trochę to jednak trwało :) Zresztą to, że panK ze swoimi wypocinami jeszcze nie jest permanentnie zbanowany to też jest niezła jazda, raz Wam zgłaszałem post, w którym otwarcie namawiał do zabijania i oszpecenia kobiet za zdradę i nic sobie z tego administracja nie zrobiła (a to jest prawnie karalne) poza usunięciem jego posta po moim wzburzeniu. Nie mam do Ciebie personalnie pretensji, bo raz wiem jak to jest w moderacji i że każdy ma swoje życie, dwa w sumie mam w nosie nawet to forum, po prostu wejdę tu i napiszę coś czasem i potem o tym zapominam, ale zarządzanie tym przypadkiem to tak sobie się odbywa. To bardziej przytył w stronę właściciela, który powinien wiedzieć co będzie się działo, jak nie będzie reagował.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Dzisiaj rozpoczęłam pierwszy wolny weekend od niepamiętnych czasów. ❤️ Mam tyle wolnego czasu, że aż nie wiem co będę z nim robić. 😮



Biorę się za generalne sprzątanie domu. ❤️❤️❤️
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Meh, przez pandemię zrezygnowałem z multisport plus, myślałem, że mogę przywrócić go na platformie, a tu zonk, trzeba papierowe dokumenty do 15-go przynieść, a teraz weekend i będę do końca lipca kasę bulił za wchodzenie do saunarium :(
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Łeee ja zastanawiam się czy pogoda pozwoli mi jutro na rower, a ten o saunie myśli. 🙄

Nigdy nie byłam i nie zamierzam być. Tym bardziej że zdrowie mi na to nie pozwala. 😂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Uwielbiam. A samo saunarium to w ogóle sztosik, basen zewnętrzny z babelkami, jacuzzi, strefa relaksu, a zwłaszcza ładne, nagie dziewczyny opalające się na leżakach na ogródku saunowym ☺️
 
Do góry