Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
No i na stare lata zostałam starostą na Uczelni. Świetnie 🙄

Jakbym nie miała czego w wolnym czasie robić.😂

Macan, jak kupisz motocykl to ja w maju we Wrocławiu będę 😀

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
No to się wkopalas xd

A co do motocykla, to chyba nie sądzisz, że mi Monika pozwoli dziewczynę inną przewieźć 😅 zresztą, to i tak trudno będzie motocyklem nazwać, ja mam tylko kat. B, więc to będzie 125 😂😂 tak tylko, żeby sobie pojeździć po taniości w ładne dni po mieście, albo na krótsze wycieczki

BTW. Już połowa pracy 😎

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
A mnie nie o przewiezienie chodziło. 😀 Zresztą nie uznaję czegoś takiego jak jazda po mieście. 😛 Po prostu mam coś do załatwienia i w maju będę we Wrocławiu, to i przy okazji mogłabym zobaczyć Twój nowy nabytek. Tym bardziej, że akurat na motorach się znam. 😀

Gorzej z samochodami 😂

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
To ja dokładnie na odwrót 😂 w sumie na samochodach też się nie znam, ale wiem które mi się podobają xd

Jak się zastanowić, to nie znam się a niczym :(

A po co we Wrocku będziesz? Swoją drogą maj jest najkrótszym miesiącem w tym roku i mam zamiar pobić w nim mój rekord w wypłacie ze stycznia (a wtedy miałem 0 pit), więc tak 72-84 nadgodziny planuję trzasnąć 🤑🤕 W czerwcu będę ledwo żył, ale będę też bogaty xd

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Nie no... Pomimo wielu lat znajomości nie chcę Ciebie wykorzystywać. 😛

Chociaż nie będę ukrywała, że pomyślałam o Tobie jak mi reklama przyszła do głowy. 😂

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Czytanie Biblii będzie dyscypliną naukową, k*** gdzie ja żyję 🙄. Niech już ta Tesla pod Berlinem szybciej rekrutuje wykwalifikowanych pracowników technicznych. Inżynierów już ściągają, operatorów też.

Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Super, ale nazywanie tego dyscypliną naukową to kpina, jest różnica między wolnością wyznawania wiary (bądź jej niewyznawania), a tworzeniem państwa kościelnego podporządkowanego hierarchom, którzy są zepsuci do szpiku kości (zresztą samo państwo kościelne jest tworzone przez ludzi, którzy nic wspólnego z poglądami kościoła nie mają oprócz tych cech, które charakteryzowały średniowiecznych władców, rycerzy i kapłanów - żądza władzy i bat na ciemny lud, od którego możesz wymagać posłuszeństwa i życia w zgodzie z przykazaniami, samemu pławiąc się w luksusach i je łamiąc w myśl powiedzenia "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie", dla nich przynależenie do kościoła to cos jak przynależenie do dużego klubu, który daje władzę i poczucie bycia elitą).

Takie posunięcia serio skłaniają mnie do wyjazdu z Polski, póki jeszcze nie zapuściłem tu korzeni, choć jestem temu bliski (dla mnie to kwestia 4-5 miesięcy) i chciałbym żyć w Polszy, ale niekoniecznie rządzonej przez takie osoby, jak Rydzyk i mały dyktatorek.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, ja na temat kościoła wypowiadać się za bardzo nie chcę. Są rzeczy które mi się podobają, są takie z którymi się nie zgadzam, ale to zostawiam dla siebie.
Jedynie co mogę napisać to polecam każdemu szczerą rozmowę z Wikariuszami którzy co najmniej trzy lata są po święceniach. Wtedy każdy usłyszy głos Kościoła. Bo księża nie popierają PiS-u, choć mają prawicowe poglądy.

glowonog

feniks
VIP
Punkty reakcji
84
Ja nie mam nic do kościoła jako takiego, po prostu nie podoba mi się nazywanie czytania biblii dyscypliną naukową. Taka sama z tego nauka, jak z czytania i interpretowania władcy pierścieni, koranu, czy mitologii greckiej. Po prostu. Wiara i nauka to 2 odmienne rzeczy.

Co do foty- myślałem, cxy by teraz podczas wolnego nie wsiąść w pociąg właśnie i nie pojechać przed siebie. W tym tygodniu jeszcze sobie to odpuszczę, bo ma być zimno, ale jak będzie tak ok. 20 stopni, to będzie "wsiąść do pociągu bylejakiego" z namiotem i plecakiem z gaciami na przebranie i przeżycie 4 dni.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Namiot... Marzę o tym od dawna, ale nikt z mojego otoczenia nie chce ze mną pojechać pod namiot, bo uważają że to głupie. 😔

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
72
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wracam dzisiaj do domu, dzwoni telefon. Patrzę - sąsiad. Oddzwaniam. Ten mi mówi że jego kuzyna połamało i pilnie potrzebuje masażu. Ja ogólnie prywatnie nie masuję, bo po prostu mi się nie chce. Sporadycznie komuś pomogę, ale pieniędzy nie biorę (za to pozostawiam dług wdzięczności 😀). No dobrze. Wracając do sąsiada i jego kuzyna - godzę się na masaż. Przyjeżdża facet, noga nadmiernie zrotowana do zewnątrz, zgięta w stawie kolanowym. Facet ledwo idzie (aż sama się dziwię że był w stanie chodzić). Kładę go na stole i tłumaczę że będzie masaż kręgosłupa, a on skupia się na nodze. Ja nie daję za wygraną. Zaczynam masaż L-S. Jadę klasykiem i tak sobie myślę, skończyłam kurs MTG więc po co klasyczny masaż? Ale oliwka nałożona więc już po wszystkim. Z drugiej zaś strony mam do dyspozycji: pięść, łokieć, kolano, no ale ta oliwka... Dobrze postanowiłam wejść na ostro. Po rozgrzaniu tkanek wbiłam pięść w pośladek i widzę: noga zaczyna się prostować w stawie kolanowym. Działa! 😀 Jadę dalej. Wchodzi łokieć. Efekt? Wyprost w stawie biodrowym. Po godzinie facet wychodzi o własnych siłach do samochodu. Pyta się ile za masaż? A ja do niego: najlepszą zapłatą jest to że Pan samodzielnie idzie. 😀 Ale na przyszłość proszę poszukać innego masażysty.

Z mojej strony to była wredota w czystej postaci. 😂 Ale przynajmniej Łokietek popracował. 😀

No i znów ktoś u mnie ma dług wdzięczności. 😀😀😀

Do góry