Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Ilość refundowanych usług przez NFZ powinna zależeć od wysokości płacenia składek zdrowotnych. Dziś zbiednialem o 1500 zł przez kanalowe leczenie :(

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
Pierwszy raz od lat nie dostałam kosmetyków pod choinkę. Aż w szoku jestem. 😮

A ja głupia nic nie kupowałam, bo liczyłam na to że pod choinką znajdę zestawy. 😂

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Zabijcie mnie, chyba drugi ząb się zbliża, a pierwszego jeszcze nie dokończyłem xd

Jak bedzie znów kanałówka, to idę wyrwać, pierdzielę.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
:( Dziś nie lepiej, najgorsze jest to, ze to w nocy boli akurat, w dzień jak funkcjonuję, to jest znośnie xd. Teraz jeszcze oprócz drugiego zęba doszedł ból dziąsła, bo ósenka jest w 3/4 wyrośnięta i dziaslo mi napuchlo i jakby otworzyło xD

Także staram się dziś z ludźmi za bardzo nie rozmawiać, bo chcąc nie chcąc robię się złośliwy :p ehh, jeszcze tylko 5 godzin i bedzie można iść lulu na chwilę 😂 a potem wybawienie - dentysta

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja obie górne ósemki w tym roku wyrwałam i wiem że to nic przyjemnego. Po pierwszej krwotok, po drugiej wystąpiła wysoka gorączka. Także wiem że to nie jest przyjemne. Także Macuś łączę się z Tobą w bólu. 🤗

Edit.

Tak swoją drogą fajnie wyszliście z Moniką na zdjęciu. 😍 Ale zastanawia mnie jedno: dlaczego jak Ona się do Ciebie przytula to Ty próbujesz odbić w lewo? 😀

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Ja zawsze ładnie wychodzę na zdjęciach xd

Monika mnie namawiala, zeby się do tap madl zgłosić, ale się uparlem, że nie 🤣 Zresztą, sama by mnie stamtąd siłą wyciągnęła, jakby mi pozwolili z modelkami zamieszkać xd

Ostatnia edycja:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
A Ty oczywiście komplementujesz siebie a nie dziewczynę. 🤨 Jako przedstawicielka płci przeciwnej uważam to za niestosowne. 🤨

Ciebie to ja bym mogła komplementować. 😂

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Owszem, choć głównie z tego powodu, że tylko ja mam tu konto i niczym polityk, co do ktorego wiadomo, ze ma żonę i dziecko i tylko tyle, staram się delikatnie zmienić tor rozmowy tak, by nie dotykał ludzi z mojej strefy ludzi bliskich, którzy z Forumowiskiem zwiazani nie są :p

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
Słusznie. Niemniej jednak i tak będę się trzymać tego, że komplementy mogą padać ze strony płci przeciwnej. 😛

Także hm... wyglądasz... 🤭🤭🤭

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Ja chcialbym tylko zaznaczyć, ze zdjecie zostało wykonane po 12 godzinach pracy i godzinie powrotu do domu :D Nawet się umyć nie miałem kiedy :D

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Jeszcze nie xd

Jest taki film - zabić, jak to łatwo powiedzieć (swoją droga całkiem dobry). Dążę teraz do fryzury i strzyżenia takiego samego, jak ma w tym filmie Brad Pitt

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macan, znamy się już wiele lat, także pozwolę sobie na własną opinię. 🙂 Ja lubię Cię w krótkich włosach. ❤️

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
31
Miasto
Dzielnica Łódzka
Pozostawię to bez komentarza. 🙄

Udało mi się natrafić na piękną stronę internetową poświęconą sztuce. ❤️ Nawet spektakle online organizują. 😍 Nie mogłam przejść obojętnie i wykupiłam dostęp na jedno z widowisk. 😍
Już się nie mogę doczekać aż to obejrzę. 😍😍😍😍😍

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Nadajemy na zupelnie innych falach xd jak nie krotkie włosy, to sztuka, ktorej nie zrozumiałbym, choćby postawili przede mną samego Rembrandta (o ile w ogóle dobrze to napisałem).

Wiem, że na sztuce mozna zarabiać, ale tego też nie będę robił, bo nie da się zarabiać na czymś, na czym się człowiek nie zna. :(

glowonog

feniks
Punkty reakcji
46
Ja to grywam, a nie gram :D Czasami z Moniką zagram, ale raczej rzadko. W ciągu ostatnich kilku miesięcy grałem 5 partii. 3 wygrane, 2 przegrane xd

Rewanżyk możemy zrobić, ale jak trochę czasu znajdę. Teraz go nie mam xd Praktycznie mieszkam w pracy ostatnio :( Jak nie praca, to obowiązki domowe, jak nie obowiązki domowe to książka, a jak nie książka, to nie mam siły :D W marcu pewnie wezmę kilka dni urlopu :p

Do góry