Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

glowonog

feniks
Punkty reakcji
36
Niby tak, a jednak nie. Pomocy, zaraz usnę, oczy mi się zamykają i co chwilę tracę świadomość na ulamki sekund :(

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, ja chcę Azę. Co mam zrobić żeby zdobyć pamiątkę? ❤ Bo w tym roku to ja do Was raczej nie pojadę. 😟

glowonog

feniks
Punkty reakcji
36
Na Sylwestra to już się zastanawiaj nad zbieraniem ekipy i klepaniem terminu xd

Ja w ogóle nie wiem, ile tego jest. To jacyś goście nam to zrobili.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
36
Ja nie będę na sylwestra u siebie xD Pewnie gdzieś wyjedziemy, albo będę pracował :p Najprawdopodobniej to drugie. A ile to nie wiem, nie zalatwiam biznesów jesli o wynajem chodzi, to trzeba bezpośrednio do wlascicieli xd

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Tak, są bez sensu, dlatego porzuciłem magisterskie🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Grzegorzu, jak Ty tak mogłeś postąpić? To ja męczę się w dobie koronawirusa, siedzę w domu w trakcie trwania wykładów, zaliczam bardzo ciężkie egzaminy z nadzieją, że chociaż w Tobie będę miała wsparcie, a Ty poszedłeś swoją drogą. 😭😭😭

Bardzo dobrze postąpiłeś. 😀

calme

calmeriatka
Punkty reakcji
218
Ja tam bym mogła iść na kolejne studia 🤣😂 ale bez egzaminów, egzaminy są be 😅
A przydają mi się one teraz... zupełnie do niczego 😂😂 Znaczy w sumie, chyba tylko do nazwy stanowiska w pracy 😱😅

grzechuu1990

kawopijca
Punkty reakcji
115
Miasto
MałaPolska
Grzegorzu, jak Ty tak mogłeś postąpić? To ja męczę się w dobie koronawirusa, siedzę w domu w trakcie trwania wykładów, zaliczam bardzo ciężkie egzaminy z nadzieją, że chociaż w Tobie będę miała wsparcie, a Ty poszedłeś swoją drogą. 😭😭😭

Bardzo dobrze postąpiłeś. 😀
Przekroczyłem wszelkie dozwolone terminy na napisanie magisterki:p nie koniecznie z mojej winy iż promotor trochę mnie zbywał. Podpieprzyłem go do dziekanatu i od tego czasu było tylko gorzej XD Pracę mgr mam prawie całą napisaną. Oddałem mu do sprawdzenia i pokreślał mi całą :x
Żeby tego było mało to kazali mi nadrabiać różnice programowe co wiąże się ze studiowaniem przez praktycznie 2 semestry płacąc za nie oczywiście.. wychodzi 6tys. całe studia mgr trtwały 3 semestry. :D

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Przekroczyłem wszelkie dozwolone terminy na napisanie magisterki:p nie koniecznie z mojej winy iż promotor trochę mnie zbywał. Podpieprzyłem go do dziekanatu i od tego czasu było tylko gorzej XD Pracę mgr mam prawie całą napisaną. Oddałem mu do sprawdzenia i pokreślał mi całą :x
Żeby tego było mało to kazali mi nadrabiać różnice programowe co wiąże się ze studiowaniem przez praktycznie 2 semestry płacąc za nie oczywiście.. wychodzi 6tys. całe studia mgr trtwały 3 semestry. :D
To niezły z Ciebie agent. Ja raz nie dałam sobie w kaszę dmuchać, to później odczułam to na własnej skórze co znaczy mieć własne zdanie. 😀

Do góry