Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

W

wiki9969

Guest
Jendi, jak jutro będziesz wychodził z domu to weź proszę tę listę, która wisi na lodówce i zrób zakupy. :szuka:
 
W

wiki9969

Guest
To go do domu nie wpuszczę. :szuka:


Ogólnie to miałam dzisiaj krew oddać i zaspałam. :cry:


#dramyWiki :crazy:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
To przyjdzie do mnie. :sleep:


Teraz też jest u mnie, myje mi gary w samych slipach. :pokrecony:



Czemu się posty nie połączyły? :blink:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Wiki, przypominam że ja z Tobą nie mieszkam i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
A ja przesyłam Ci Gothica na dysk. :D
Jendrula napisał:
Wiki, przypominam że ja z Tobą nie mieszkam i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy :crazy:
W takim razie oddawaj klucze! :crazy:
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
dziękuje wikuś! :rumieniec: czekam niecierpliwie.

Byle do weekendu.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
nie pamiętam, w G2 grałem dobre kilkanaście lat temu, więc dopiero spotkanie ze smokami przede mną.

padłem już jak tylko wylazłem z Khorinis, bandyci na szlaku mnie dopadli. :D gram w g2: noc kruka, dzięki czemu walka jest bardziej wymagająca a i questy zróżnicowane, dla mnie dodatek o wiele lepszy niż podstawka, pod każdym względem.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
wiki9969 napisał:
Wiesz, jak nie masz obowiązków poza pracą to jest inaczej. A jak wracasz przykładowo z pracy i zamiast się położyć to musisz się wywiązać z obowiązków domowych to jest ciężko.
Nie mieszkam w mieście w bloku bym nie miał obowiązków, tylko na wsi ojciec ma gospodarstwo, w sumie to miał, bo teraz praktycznie nic nie ma i tam o wiele gorsze rzeczy były niż jazda na mopie po chałupie xD
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
w ogóle chyba jest możliwość grania online w g2 co? ktoś chętny na jakieś wspólne forumowe granie? hahaha.
 
Do góry