KSW 19 - wrażenia

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
I jak wasze wrażenia po kolejnej gali KSW?
Niesamowite zacięcie i wola walki z kontuzją Materli naprawdę godna podziwu!!! Co ten chłopak wyczyniał nie widząc na jedno oko i nie mając totalnie żadnych szans w stójce to szok! Mamed... kto nie widział koniecznie marsz do video http://www.video.banzaj.pl/film/12297/mamed-khalidov-vs-rodney-wallace-na-gali-mma-ksw-19/ krótko i konkretnie, nie chciałbym go gdzieś w ciemnym zaułku spotkać, fenomenalnie rozprawił się z Rodneyem :) A cóż Pudzian - Sapp... no przynajmniej było wesoło, ale widać że na prędkości Mariusz zaczyna przybierać ;)
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Co do Pudzilli... Mówi coś o rozwoju i postępie... Nie wiem co się stało z Sappem , bestią, czołgiem, który to nigdy się nie cofał tylko parł do przodu. Ale tego postępu techniki Pudziana to nie widać(?). Schudł, ma szybkość, silny na pewno też jest, ale jak tak z boku popatrzeć, to to nadal wygląda tak samo. Pudzilla włazi na ring i macha łapami do momentu zgonu swojego albo rywala.
Wszechstronność Mameda jest godna podziwu i tu nic dodać nic ująć, te dwie ostatnie walki wyglądały jak ustawiane ;p
Materla, wariat.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Sapp to widać że to już dziadek i showman nic więcej co do Pudziana to jestem pod wrażeniem jak w US zrobili mi kondycje chociaż cholera wie jak później by wyglądało natomiast póki co jest o 100% lepiej techniki niestety jednak dalej brak ale to już moim zdaniem będzie do końca jego kariery
 

raak

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiele było ciekawych walk ale ten cios Mameda to było coś naprawdę fajnego, naprawdę genialny zawodnik

Co do Pudziana, trochę zrzucił wagę i nabrał szybkości ale techniki nadal tam nie widać
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Brawo Pudzian i Materla! Ja sam osobiście chciałbym zobaczyc Pudziana i Koksa na ringu :tongue:
 
R

rddk

Guest
Nie podniecajcie się tym pudzianem tak, nie wiem czy wiecie, ale Bob za tyg ma kolejna walkę, która pewnie skończy się podobnie. Ta z kolei na KSW to również kolejna przegrana pod rząd (dłuuugi ciąg). Moim zdaniem bardziej przypomina to wrestling, niż poważną galę. Mami się tu marnuję, oby udało mu się w UFC
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kolejna slaba gala. Pudzian dostal ikone emerytow MMA, wrestlingu a ostatnio aktora. Kogos kto ze sztukami walki ma tyle wspolnego co J. Kaczynski. Ta walka nic nie pokazala, nic nowego nie wiemy o Pudzianie, poza tym, ze wpada w szal co jest sporym bledem w sztukach walki. Poza tym po m. brzucha widac bylo, ze dosc ciezko pracowaly, wiec deficyt tlenowy juz sie zaczynal.

Mamed juz dawno stracil w moich oczach. Prawdziwego sportowca poznaje sie po tym, jak chce zdobywac szczyty, sprawdzac sie z coraz lepszymi zawodnikami i sie rozwijac a nie po tym, jak zostaje w KSW dla kasy, dostaje slabeuszy, ktorzy generalnie w swiatowym MMA nie lapia sie nawet do ,,drugiej" ligi. W Europie jest najlepszy, normalne byloby teraz sprobowac sie za oceanem. Ale ktos, kto jest pazerny nie bedzie sie meczyl, woli byc biznesmenem.
 
B

bone1906

Guest
Walka Materli to polski odpowiednik Shogun vs Henderson :) Mega nokaut Chalidowa, naprawdę masakra, szacun, że nie dobijał jeszcze rywala po tym ciosie. Walki Saidova i Naruszczki z Mańkowskim też fajne, cieszyły oko.
Na minus - freak fight z Sappem, którego wynik znałem od ogłoszenie rywala. Walka kobiet średnio wyszła, bo bardzo krótka, panie nie zdążyły się zaprezentować. Walka Chmielewskiego bardzo słaba, nie chcę tego gościa już oglądać na KSW, bo jest za słaby. Zerowy gameplan, jedyne co potrafi to obalenia, którego nie potrafi wykorzystać - ani nie zadaje ciosów, ani nie próbuje kończyć, nawet nie potrafi przejść gardy!
 

Leśny dziadek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Andrychów
Najciekawszy był oczywiście Mamed, a co do walki Pudziana, to nie wiem , po co mu dawać takich rywali, to było trochę śmieszne.
 
Do góry