KSU

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
Poprzeglądałam forum, i nie znalazłam takiego tematu, chciałabym wiedziec co śądzicie o tym zespole, lubicie, słuchacie, byliście na koncertach?? :)
W tym roku obchądza 30 - lecie istnienia swojej kapeli :)
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Tak byłam na koncercie, lubie posłuchac , ale jednak wole zagraniczme zespoły jak np. System of a down czy Slipknot.
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
lubię, aczkolowiek nie uwielbiam. Byłam na koncercie. Wrażenia? chyba pozytywne, nie pamiętam.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A ktos zna tłumaczenie tej nazwy według Siczki. KSU=K---a Sami Ukraińcy.
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Byłam w zesz łym roku na koncercie i grali całkiem fajnie, ale gościu nie miał zbytniego kontaktu z publiką :/ Ale to tak lubię posłuchać :D Najlepsze wałki: 1914, Liban, Pod prąd, Dziwne drzewa, Hej panie Rock'n'Roll no i ofkoz Jabol punk :D :D
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
bylam na ich kilku koncertach... kiedys jakos czesciej ich sluchalam, teraz slucham ich glownie z senstymentu...

a co do nazwy to pozwole sobie zacytowac wypowiedz samego Siczki, bo mnie rozwala:
- Co to właściwie za skrót - KSU? - pytam.
Siczka drapie się w głowę, jakby próbował sobie coś przypomnieć. - Nazwę zespołu wymyśliliśmy razem z Mirkiem - mówi w końcu. - Wzięła się od rejestracji samochodów w Bieszczadach. Wracaliśmy nawaleni późno w nocy i zobaczyłem auto z rejestracją KSU. Tak zostało. Nie pamiętałem tego zdarzenia przez 22 lata i przez cały ten czas nie wiedziałem, skąd jest ta nazwa. Dorabialiśmy różne teorie: Komitet Samostijnej Ukrainy, :cenzura: Samostijnej Ukrainy, :cenzura: Sami Ukraińcy, ewentualnie Każdy Się Upija.
Mikołaj Lizut - Punk Rock Later, s 53( chyba, nie ma tam numeracji stron a w pdf wlasnie 53 jest)
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
"Najlepsze wałki: 1914, Liban, Pod prąd, Dziwne drzewa, Hej panie Rock'n'Roll no i ofkoz Jabol punk"
wałki to ty masz na brzuchu. Tak,nazwa pochodzi od rejestracji samochodow w Ustrzykach. I nie pisz ofkoz,bo to w:cenzura:ia.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Kiedyś słuchałam.
Mają charakterystyczny styl grania, bardzo miły moim uszom, bo wyróżniający się.
Teksty, chociaż na pozór żałosne, mówią w sposób otwarty o życiu.
 

nr1

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
znam ale nie przepadam mają straszny wokal ( wiem, że w tym gatunku muzycznym nie to jest ważne )
widziałem koncert na woodstoku
za to ich utwór "za mgłą" rewelacja, to jeden z tych utworów, który mnie poruszył.

pozdr :papa:
gg 3496174
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
"Najlepsze wałki: 1914, Liban, Pod prąd, Dziwne drzewa, Hej panie Rock'n'Roll no i ofkoz Jabol punk"
wałki to ty masz na brzuchu. Tak,nazwa pochodzi od rejestracji samochodow w Ustrzykach. I nie pisz ofkoz,bo to w:cenzura:ia.

Nie widziałeś mnie więc nie wiesz czy mam wałki na brzuchu...
Co do ofkoz jeżeli Ci się nie podoba nie czytaj... Mogę pisać co chce i tobie nic do tego... Tym słowem nikogo nie obrażam więc nie widze problemu... :|
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
słuchałam, nie słucham już tak często, ale lubię wracać do radia na polance z winiaczem za pazuchą :p
 

malwincia

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Leszno
Według mnie sa swietni, ich teksty sa tak głebokie, choc niektore proste i banalne. Do tego suuper basy mm:D
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
piekło!
Każdy zna 'jabol punk'. To taka troche ich wizytówka i właśnei z winiaczem i zachlanymi nocami w pubach mi sie kojarza bo właśnie to przezyłąm z ich muzyką dzwoniącą w uszach. Dawne dzieje...;]

Często słucham 'bieszczady'
 
Do góry