KSU

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Po prostu nie ma wyjścia i jeżeli nie miała styczności to napewno nie jest ona punkiem.
Uno: Nie kazdy kto słucha punkrocka jest punkiem
Drugie uno: znam wielu punkowców, których nie kręcą punk'n'rollowe klimaty, tylko wolą cięższe granie, a o KSU słyszeli jedynie z opowieści. Na pewno nie są punkami?
 

kwach

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Byłem ostatnio na Union of Rock Węgorzewo 2009 (super zreszta festiwal ;)). Wszyscy się jarali, że będzie KSU, a ja nie miałem pojęcia co to za kapela (tak, tak, wstyd). Postanowiłem, że pójdę skoro wszyscy tak sie jarają tym bandem. Poszedłem i nie pożałowałem. KSU są po prostu genialni na koncertach, kontakt z publicznością, itd. Pogo - rzeź! Szczególnie spodobały mi sie piosenki, z których zreszta zespół słynie, czyli: "Kto Cię obroni Polsko", "Jabol Punk", "Pod Prąd", itd. Tak więc KSU zyskało nowego fana ;).

P.S. Nie, nie jestem punkiem a słucham muzyki punk rockowej.
 

pawi557

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
KSU to świetny polski zespół. To jest prawdziwa muzyka która ma jakiś przekaz do słuchaczy . KSU to nie chłam który puszczają w radiu i stacjach muzycznych, szkoda że ludzie słuchają kogoś takiego jak doda albo feel którzy zostali wykreowani na potrzeby rynku i wieśniaków ( mentalnych wieśniaków). Właśnie takie zespoły jak KSU powinny być charakterystyczne dla Polski a nie komercyjne :cenzura: puszczane w tv. Ciesze się że są jeszcze w Polsce ludzie którzy potrafią docenić prawdziwą muzykę , pozdrawiam wszystkich fanów KSU i innych prawdziwych zespołów :)
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Świetny zespół, ale trochę popuścili z pary potem. Najbardziej podobają mi się pierwsze dwie płyty, bo potem grają już nie porządny ostry punk, tylko coś łagodniejszego.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Tak, KSU się słucha, KSU się zna. ; )) I tak jak napisał mój poprzednik.. pierwsze płyty według mnie najlepsze, te utwory miały tą iskrę, coś co krzyczało i rozdzierało słuchacza. 'Jabol punk' to podejrzewam, że każdy słuchacz KSU dobrze zna. Z takich spokojniejszych to może 'Po drugiej stronie drzwi'.
 
Do góry