KSU

~NiNa~

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Ilawa
znam i lubie :) bylam kiedys na koncercie i mozna sie przy tym pobawic:)
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
KSU heh leganda... Ktoś kiedyś powiedział że ostatni punk odszedł w niepamięc w 78 ... to chyba Siczki nie widział:D Zobaczcie sobie teledysk do "Chodnikowego Latawca". W jednym zdaniu : kapela dla normalnych prostych ludzi ale nie dla prostaków.
 

sochoł

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z nad morza:)
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fWB3znldEgI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fWB3znldEgI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
jak dla mnie to bez wątpienia najlepszy polski punk, byłem na wszystkich koncertach we Wrocławiu od 5 lat, są po prostu świetni i nie idą za komerchą jak inne tamtoczasowe zespoły, np. Sedes...
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Zwspół spoko, naprawdę, bardzo wiele zrobił wg. mnie na polskiej scenie. A niektóre piosenki potrafią dać do myślenia, a niektóre właśnie mózg wyłączyć. Tak właśnie ma by :D :p
 

100years

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
taaaa... JABOL PUNK! :D heh w gronie dobrych znajomych mówimy do siebie czasami, że jabol punki z nas po tanim XD koncerty też są świetne :D i zgadzam się z opinią, że to najlepszy polski punk
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
oczywiscie KSU to legenda juz :) posiadam nawet plytke "ludzie bez twarzy" , niestety na koncercie nie mialem jeszcze okzji byc :(
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja przy wolnej chwili zassę dyskografię sobie xP Podoba mi się ich styl. "Jabolowe ofiary"
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Jakoś nie mogłem się do nich przekonać,ale TEN klip zmienił moje zdanie ;)
Kawał dobrej muzyki muszę przyznać.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
KSU jest swietna kapela, nawet zaskakuje, bo utwor dziwne drzewa jest jakis inny, ale bardzo zaje...

Chociaz raz mi bardzo podpadli, bo maja mase utworow, a mimo to na Woodstocku dwa razy zagrali w 2007 i 06 chyba i zagrali dwa identyczne koncerty. Nawet kolejnosc utworow byla identyczna, to troche zle swiadczy o zespole. Ale ogolnie jest ok.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Co ja mogę jeszcze dodać :p świetni są :) pierwsza piosenka która mi utkwiła w pamięci to 1944, bo akurat z tą piosenką ich płytę miałam jako pierwszą :) miło się ich słucha, nie powiem :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Popieram Mastera. 1944 dobre jest. Chociaż mi się podoba bardziej "po drugiej stronie drzwi" :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ostatnio mam fazę na płytkę "Bez Prądu". Nawet moja mama jej słucha. Kawał dobrej muzy.
 
Do góry