Księgarnia internetowa

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Kupujecie książki przez internet? Możecie polecić jakąś tanią i solidną księgarnię internetową?
 

PrzemekNad

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zawsze kupuje w matrasie teraz mają promocje - 35 %. Mnie zachęciło to że mają ponad 3000 punktów odbiorów.
 
W

wiki9969

Guest
A ja poszukuję księgarni internetowej, gdzie za książkę będę mogła zapłacić SMS-em. Są takie?

Oczywiście mam na myśli Ebooki :)
 

czytacz4

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wśród księgarni e-booków wyróżnia się Legimi. Chyba tam jest płatność sms-em i masz książki wypożyczane za zaledwie 7 zł .
 

czytacz4

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
184
Punkty reakcji
0
Księgarnia tylkorelaks.pl wydawnictwa psychoskok ceny wydawcy!!!
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
nieprzeczytane.pl - chyba najtaniej w sieci, czasami mi się zdarzy kupić na czytam.pl
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Oj sporo jest księgarni w których kupowałem do tej pory ksiązki
znak
nieprzeczytane - warto jest zapiać sie do ich newslettera ponieważ ciągle przychodzą mi od nich jakieś promocje
merlin
gandalf
lovebooks
Jeśli chodzi o nowosci to najlepsze promocje miewa chyba księgarnia PWN: https://ksiegarnia.pwn.pl/nowosci-pwn
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Cześć :) :)
Ostatnio sama skusiłam sie zakupić kilka książek przez księgarnie internetową, zazwyczaj robiłam to stacjonarnie, przy okazji innych zakupów, ale teraz robię sobie listę książek, które chcę kupić i szukam w internecie :D
Ostatnio zamówiona przeze mnie książka to "What if? A co gdyby?", zamówiłam z internetowej księgarni Ministerstwo Książki, jest na wyprzedaży, więc kusząca cena, a książka naprawdę godna polecenia, jest świetna :)
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Kingulaula napisał:
Cześć :) :)
Ostatnio sama skusiłam sie zakupić kilka książek przez księgarnie internetową, zazwyczaj robiłam to stacjonarnie, przy okazji innych zakupów, ale teraz robię sobie listę książek, które chcę kupić i szukam w internecie :D
Ostatnio zamówiona przeze mnie książka to "What if? A co gdyby?", zamówiłam z internetowej księgarni Ministerstwo Książki, jest na wyprzedaży, więc kusząca cena, a książka naprawdę godna polecenia, jest świetna :)
Też tam kupuję :) zaglądam regularnie do zakładki 'wyprzedaże'. Ostatnio mnie kusi "Być jak Audrey Hepburn", bo biografie już czytałam, a to jest fabuła o fance Audrey :D
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
fiska napisał:
Kupujecie książki przez internet? Możecie polecić jakąś tanią i solidną księgarnię internetową?
Ministerstwo książki. Mają rewelacyjne rabaty, nawet lepsze ceny niż w merliie
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
To zacznij zbierać jeszcze na okularki bo te ebooki bokiem Ci wyjdą za kilka lat no bo chyba nie sądzisz że podświetlenie matrycy szkód Ci nie narobi gdy się czyta takie ebooki wieczorkiem, co?
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
_____________________ napisał:
To zacznij zbierać jeszcze na okularki bo te ebooki bokiem Ci wyjdą za kilka lat no bo chyba nie sądzisz że podświetlenie matrycy szkód Ci nie narobi gdy się czyta takie ebooki wieczorkiem, co?
Ale przeciez czytniki na ogół nie mają podswietlanych matryc jak to nazywasz (niektóre modele ale to tez specjalne podświetlenie nie jak w tabletach). Czytnik działa w technologii epapieru wiec jak czytasz to dokładnie tak jak na kartce. Pójdz do pierwszego lepszego sklepu, weź do ręki i zobaczy jak to naprawdę wygląda:)
OhmyBook Ministerstwo rzeczywiście ma fajne propmocje :)
 

lubiecukierki

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Najtaniej jest chyba w profit24.pl Często tam kupuje, ostatnio udało mi się dorwać książke "O psie, który wrócił do domu" za 25 zł :)
 
Do góry