Książki o miłosci dla nastolatków

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
Znacie jakieś książki o miłosci dla młodzeży nie typowe romanse harlekiny itp. tylko takie młodzieżowe
Z góry dzięki
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ostatnio czytałam Jedenaście minut Paula Coelho, nietypowa książka, z początku niezapowiadająca miłosnego wątku... Ale myślę że mimo wszystko warto ją przeczytać ;)
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Książki Meg Cabot polecam. Młodzieżowe i w każdej wątek miłości :D
 
I

impresja_switu

Guest
ja Paolo Coelho nie lubię, ale wiele osób się nim zaczytuje, więc może tobie się spodoba także. Możesz zajrzeć sobie na goneta.net. Tematyka książek jest tam dość zróżnicowana, ale dzięki recenzjom do każdej, z pewnością uda ci się trafić na tę, która cię zainteresuje najbardziej. Ja czytywałam kiedyś Musierowicz oraz Siesicką. One także mają powieści o miłości dla nastolatek.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Dobrych parę lat temu (tak z 6-7) zaczytywałam się w książce "Tabliczka marzenia". Kurcze, nie pamiętam autorki. Dobra, już znalazłam - Snopkiewicz Halina. Ta książka była dla mnie niesamowita, choć krótka, ale mogłam codziennie otwierać ją w dowolnym miejscu, czytać i przeżywać jeszcze raz. Pewnie teraz jakbym ją przeczytała, to stwierdziłabym, że to banał dla nastolatek, ale wtedy aż mi ciarki przechodziły. I jeszcze chętnie czytałam książki Krystyny Siesickiej.
 

sweetdevil

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Możesz sięgnąć po książki Danielle Steel. Powieści o miłości, łatwe i przyjemne. Jak byłam nastolatką to też je czytałam namiętnie. Uwielbiam język, jakim autorka pisze swoje książki. Teraz już mnie raczej nie kręcą książki o takiej tematyce, ale z mogę je polecić. Czasami nawet się na nich wzruszałam.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Osobiście polecam książki Grocholi czy też ... 'S@motność w sieci' (naprawdę świetna książka i ciekawie napisana).
'Zmierzch'(i cała reszta sagi) również są ok. Przeczytałam 'Zmierzch' i do połowy 'Księżyc w nowiu' i są bardzo wciągające, jednak wolę innego typu historie :)
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Moja siostra kupiła sobie niedawno (i co ważniejsze przeczytałam jednym tchem:))"Niebieskie nitki" Małgorzaty Gutowskiej- Adamczyk selkar.pl/niebieskie_nitki_gutowskaadamczyk_malgorzata_p_93952.html. Piszę o tej książce, bo to jedna z nielicznych, do której mojej młodszej siostrzyczki nie trzeba było namawiać. "Niebieskie nitki" opowiadają historię młodych ludzi, którzy mają swoje miłości, problemy i radości. A poza tym książka napisana jest w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
cała Jeżycjada Musierowicz, genialne książki nie tylko o miłości, ale jednak miłość odgrywa w nich największą rolę..oprócz tego mniej znana książka, z rodzaju tych lekkich to może Księżniczki Z Portobello Cię zainteresują, z tego co się orientuję to też już powstała cała seria książek, mówią o przyjaciółkach z liceum i ich rozterkach miłosnych...takie książki do przeczytania i szybkiego zapomnienia, bez rewelacji, ale tak dla oderwania się od rzeczywistości można poczytać :)
 

Mil

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja uwielbiam książki wspomnianej już Meg Cabot. "Pamiętnik księżniczki", "Top modelka", "Pośredniczka"... wszystkie są świetne :) A jeżeli spodobają Ci się książki z tych serii to polecam też książki Kate Brian. Miłego czytania:)
 

Chamonra

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kotlina kłodzka =)
Już nikt nie pamięta o Krystynie Siesickiej?

Polecam Ci wszystkie jej książki,a najbardziej "Jezioro Osobliwości" oraz "Zapałkę na zakręcie"
Świetne książki :)
Dla trochę starszej młodzieży (Bo nie wiem ile masz lat,więc ciężko coś polecić :p ) To Sparks :)

Miłej lektury ! :)
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
"Akademia wampirów" - nowa książka Richelle Mead. Porównywana do "Zmierzchu", choć jak dla mnie lepsza. No i wątek miłosny, owszem, jak najbardziej jest obecny;) I to nie taki niewinny, jak w "Zmierzchu". Także polecam:)
 

aleks652

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
151
Punkty reakcji
1
To może Szalone życie Rudolfa? Chociaż ono jest głównie o jego miłości własnej
biggrin.gif
Acz polecam jak najbardziej! A jak nie to najlepiej Meg Cabot ewentualnie z polskich Martę Fox
 
A

Aulelia

Guest
Dla mało wymagających:

"Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty"
 
Do góry