Ksiazki dla mezczyzny

Vinko

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
To ja dorzuciłbym książki Piotra Czerwińskiego, są pisane raczej w męskim stylu
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Hemingway, Hłasko może Heller... 3 razy H mi wyszło. W każdym razie szczególnie 2 pierwszych autorów traktuję jako "męskich" pisarzy
 

zmelty

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Finansowy Ninja Michała Szafrańskiego, może być nawet w twojej bibliotece bo facet ma gest i kilkaset egzemplarzy rozesłał za free.
 

Mollbook_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
To zależy od gatunku jaki lubi mężczyzna, natomiast ja polecam horrory Kinga lub Kuntza, może akurat jedna z tych propozycji przypadnie Ci do gustu.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy jest obecnie sens rozdzielania tutaj ksiażek dla mężczyzn i dla kobiet. Z mężem czytamy podobną literaturę. On lubi ksiązki historyczne, sama rownież po nie sięgam, Osobisćie czytam więcej fantasy i do tych ksiazek przekonałam swojego faceta ( kiedyś nie czytał ale dlatego, ze nie miał do czynienia z dobra literaturą tego rodzaju...).

Jeśli ktoś chciałby poszerzyć swoja wiedzę na wiele faktów otoczenia wokół nas oraz geopolityki, polecam ksiazki Jacka Czaputowicza
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Podział na książki dla mężczyzn i kobiet według mnie nie ma sensu. Osobiście uwielbiam kryminały i horrory, a znam mężczyzn którzy czytają romanse.
Ale faktem jest, że panowie lubią raczej cięższą lekturę. 😉
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja generalnie gustuję w literaturze fantasy oraz horrorach, aczkolwiek książki historyczne też czytam. Nie ciągnie mnie natomiast do książek sensacyjnych, thrillerów etc.
 
Do góry