Książka, która wywarła na Tobie duże wrazenie

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
"Paragraf 22" . Po przeczytaniu zamarzył mi się mundur :D a nie takie były intencje autora.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jesli komus podobaja sie ksiazki typu "My dzieci z dworca ZOO" lub "pamietnik narkomanki" to goraco polecam ksiazke "Ćpun"-bardzo mi sie podobala czytalam ja 2 razy i pewnie jeszcze kiedys do niej wroce...
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
"Rok 1984" - George Orwell. Czytałam ją dwa razy. I lubie do niej wracać. Dzięki niej zrozumiałm do czego zdolni są ludzie żeby tylko zdobyć i trzymać się przy władzy, a także, co gorsza, że każdego można żniszczyć. Dosłownie każdego. Ale żeby na to wpaść, trzeba ją przeczytać ze dwa razy.
No i może... seria HP. Strasznie mnie wiągnęła. I tak już ze cztery lata przy niej trwam :D
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Hm...Chyba 'weronika postanawia umrzeć" Paulo Coelho oraz "Alchemik" tego samego autora...
Czytałem obie...i również wywarły one na mnie duże wrażenie... szczególnie "Weronika postanawia umrzeć" ...postać Schizofrenika - nie wiem dlaczego, ale akurat on cały czas chodzi mi po głowie :)
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jesli komus podobaja sie ksiazki typu "My dzieci z dworca ZOO" lub "pamietnik narkomanki" to goraco polecam ksiazke "Ćpun"-bardzo mi sie podobala czytalam ja 2 razy i pewnie jeszcze kiedys do niej wroce...
czytałam wszystkie ;) "Ćpun" wywarł na mnie największe wrażenie
ja polecam "ojciec chrzestny"Puzo Mario, "Doktorzy"Erich Segal
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
jesli komus podobaja sie ksiazki typu "My dzieci z dworca ZOO" lub "pamietnik narkomanki" to goraco polecam ksiazke "Ćpun"-bardzo mi sie podobala czytalam ja 2 razy i pewnie jeszcze kiedys do niej wroce...
Czytałam. Ale jednak najbardziej z tych wszystkich i wogóle podobała mi sie książka "My,dzieci z dworca ZOO" :)
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ogólnie to książki Małgorzaty Musierowicz, "Szósta klepka" "Kłamczucha"
ale jeszcze "Mały książe"
"Stary człowiek i morze"
"Długi marsz" niesamowita książka :)
 

łezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kalisz
My dzieci z dworca Zoo

Bidul - Mariusza Maślanki (gorąco polecam)

wszystkie książki Paulo Coelho

jak byłam młodsza to "spotkanie nam morzem"
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Mały Książę. strasznie lubie tą ksiażke^^

'bunkier' i 'wieronika postanawia umrzeć'
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
"Lot nad kukułczym gniazdem" Kesa Kessey
Książka w bardzo ciekawy sposób przedstawiana przez jedną z osób znajdujących się w szpitalu...
Zamiast oglądać mundial wolałem czytać tą oto lekturę... :D
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Przyjaciółka polecała mi "Ciemnie swery" czy coś takiego, więc jest warte uwagi. A od siebie "Tasiek" i "Wściekły bląd". Ciekawie ukazuje tego człowieka_
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Kod Leonarda Da Vinci. Nie wiedziałem, że ktoś jest wstanie połączyć tyle fikcyjnych faktów tak żeby wydawały się prawdą. Poza tym bardzo szybko się czytało ;>
 

Gabi2

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
woj.łódzkie
W dzieciństwie "Dziewczynka z zapałkami" :)
Teraz jstem fanką Harry'ego Pottera ;)
I "Quo vadis" i "Mały Książę" z moich lektur szkolnych najbardziej mi się podobały
 
Do góry