Książka, która wywarła na Tobie duże wrazenie

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łomża
PS- I love you. (Cecilia Ahern?) :D Może dlatego, że czytałam po angielsku i po prostu tak się ekscytowałam, że rozumiem i po prostu wszystko uderzało ze zdwojoną siłą. :D Ale polecam tylko dziewczynom, taka babska książka. Ale niegłupia.
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Fakt, "PS Kocham Cię" jest niezła, ale zdecydowanie za dużo tam płaczu (bynajmniej u mnie :)). Osobiście, jakoś od 2 lat jestem pod ogromnym wrażeniem "S@amotności w sieci". Wiśniewski świetnie opisał uczucia z perspektywy kobiety i mężczyzny. Poza tym, jest to tak inteligentny facet, że wszystko to, co pisze ma sens.
"Opowieść dla przyjaciela" Poświatowskiej, ale to polecam raczej tym, którzy znają co nieco wydarzeń z jej życia.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Z ostatnio przeczytanych "Wymyślony" Olafa Tumskiego, dostępny w internetowym wydawnictwie Goneta.net http://www.goneta.net/sklep/product_info.php?cPath=22&products_id=71. Nierealny świat, przedstawiony w bardzo realny sposób. Ciekawa fabuła, książka robi duże wrażenie. Polecam też inne pozycje tego wydawnictwa, aczkolwiek "Wymyślony" najbardziej mi się podobał. Aha, książka jest w formacie pdf, fajnie się czyta na laptopie do poduchy;)
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
"Trzy filiżanki herbaty" Grega Mortensona. to książka reportaż, opowiadająca o tym jak sam Mortenson pomagał Pakistańczykom budując dla nich szkoły. Zaczął to robić w wyniku przypadku po tym jak trafił wycieńczony do malej wioski leżącej u podnóża K2. jej mieszkańcy przyjęli go z niezwykłą gościnnością. W zamian za to zaczął budować szkoły...Generalnie cała książka napisana jest w bardzo prosty sposób, a mimo to jest bardzo wzruszająca i pouczająca. Świetna książka ukazująca pakistańską kulturę.
 
A

Aulelia

Guest
Zapewne "Historia ojcobójczyni" - w negatywnym sensie. A w pozytywnym "Ania z Zielonego Wzgórza" - moja książka z lat dziecinnych.
 
Do góry