Krzywy penis + zdjęcia (+18)

Status
Zamknięty.

Bory

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj się tym , że masz takiego bo nie ma czym na prawdę ..muszę się przyznać że mam tak samo wykrzywionego i nie robi mi to problemu .Tym bardziej przy stosunku niektóre kobiety odczuwają lepsze wrażenia :sexy: Więc stary głowa do góry i nie ma się czy przejmować :eek:k: Nie jesteś sam :papa:
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Po przeczytaniu waszych postów to stwierdzam że tylko 1/3 ma z was racje, natomiast 2/3 nie wie co pisze...
Lekarz jest tu potrzebny i to jak najszybciej, bo w przeciwnym razie mogą wystąpić kąplikacje, a nawet bóle przy potrzebie... Ja wiem sam z doświadczenia, że nie jest fajnie się obnażać przed kimś, nawet przed lekarzem czy też rodzicami, ale jeśli nie pójdziesz to może być źle... Idź do lekarza i powinieneś to zrobić już wtedy, gdy zobaczyłeś że z Twoim penisem dzieje się coś nie tak... A jego rozmiar nie jest taki mały, ale jak koleżanka powiedziała zalicza się do normy, a z kolei kobiety nie lubia duże sprzęty, bo zamiast czuć podniecenie to czują ból, a myślę że to nie jest nic przyjemnego pod czas stosunku, a i pamiętajcie małe też jest wspaniałe i czasem bardziej przyjemne niż norma... :)
Panie ''darkmack-
-Chciałęm dać tobie tutaj link opis jak wyglada taki zabieg na prostowanie, ale chyba będzie lepiej jak wszystkich szczegółów nie będziesz znać.''
Nie wiem czemu ale lepiej by było gdybyś tego nie napisał, bo nasz kolega z forum zrazi się tym prostowaniem, a z lekarza nici...
 

gostek1000

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim udaj się do lekarza- urologa dobrego najlepiej. Najlepiej popatrzeć na portalach o lekarzach jakie mają opinię( choć i to nie jest pełnym wyznacznikiem). Ja polecam J. Dobrucha to jest naprawdę rozsądny lekarz. Ps. I nie przejmuj się obraźliwymi komentarzami i różnymi mitami , które niektórzy ludzie tworzą- to jest ich problem olej to.
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
a on jest normalnie sprawny ? możesz się normalnie "wypróżniać" ze tak powiem ?

Jeśli to tylko krzywizna to widocznie takie twój urok jeśli jakieś problemy dodatkowe to pomoże tylko lekarz
 
K

Krzysiek69

Guest
Też miałem podobny problem, z tym że wykrzywiony w lewo. Zastosowałem zestaw
nie dość, że teraz jest prosty to jeszcze nieco większy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry