KREW W MOCZU

werska

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Moja kuzynka urodziła 05.02.08 córeczkę w Nowym Jorku. Tam jej poród wywoływano. Termin miała na 01.02.08, kazano jej przyjść piątego, jeśli do tego czasu nie urodzi. Zjawiła się, położyli i moim zdaniem chodzi tu o forsę- skoro już zajęła łóżko, to musi je opuścić z dzieckiem, bo zbadanie i położenie drugi raz kosztuje (szpital i ubezpieczycieli)

Po tej całej chemii, którą ją nafaszerowano, skurcze były, a rozwarcia nie i zrobiono cesarkę.

A wczoraj się dowiaduję, że mała ma krew w moczu i lekarze twierdzą, że tak być może???

Coś mi tu nie gra, tak jak z tym wywoływanym porodem bez wyraźnej potrzeby. Myślę, że lekarze chcą "problemu" pozbyć się ze szpitala (miała być wczoraj wypisana, nie wiem, czy tak było), niech rodzice martwią się, ale już bez nich.

Słyszałyście o krwi w moczu noworodka? I co to może oznaczać?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Hm..Dziwne mi tez to wyglada.Jeszcze o takim czyms nie slyszalam.moze cos bedzie pisalo w internecie.MOja znajoma jest pielegniarka.Zapytam sie jej dzisiaj.Jak bede wiecej wiedziala to napisze.
 

werska

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Podobno po urodzeniu dziewczynki mogą plamić pieluszkę, ale to nie jest w moczu.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Niestety dzisiaj nie dalam rady z kolezanka porozmawiac.Niewiem jak to jest u dziewczynek.ale o moczu z krwia jeszcze nigdy nie slyszalam.no ale jak moze w szpitalu mowie ze to nic strasznego.to moze i maja racje.niewiem.
 

navette

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Moja mała tez miała przez pierwsze pare dni plamienia, lekarz powiedzial ze to z dróg rodnych i to jest normalne podobno, wiec mysle, że nie ma sie czym przejmowac :)
 
M

Mia

Guest
krew na pewno jest w moczu?
nie pochodzi z odbytu?
to wskazywało by na czerwonke-choroba barzdo ciezka bo dziecie moze sie wykrwawic dlatego trzeba miec pewnosc czy krew pochodzi z cewki moczowej
 
Do góry