Kretka + Gainer

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Mam takie pytanko czy mogę brać kretkę z fitmaxu i popijać ją mass xxl?
Słyszałem że jak się popija garnierem to wtedy kreatyna wolniej się wchłania. Prawda to czy mit?


Pozdrawiam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam.
Mam takie pytanko czy mogę brać kretkę z fitmaxu i popijać ją mass xxl?
Słyszałem że jak się popija garnierem to wtedy kreatyna wolniej się wchłania. Prawda to czy mit?


Pozdrawiam.


najlepiej jak bys zachowal odstep minimum 20 min miedzy jednym a drugim poniewaz bialko spowalnia wchlanianie kreatyny ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A jeszcze mam takie pytanko o kreatyne, natomiast czy kreatyne należy popijać dekstrozą czy może do gotowego
napoju z dekstrozy wsypać porcje kreatyny i wypić?

Pzdr.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dextroza to dziadostwo. zrezygnuj z tego wclae
kreatyne poprostu rozrob/ popij woda

a jak tam stoisz z dieta??
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No diete mam już dawno ułożoną głównie ograniczam się do białego ryżu, ryb, jajek, chleba razowego, mięsa z niedużą ilością tłuszczu i tuńczyk. Nie bede ci tu całej diety rozpisywał jedyny minus mojej diety to słodycze (nie za często ale jednak za dużo).
Te dekstroze mam u siebie słyszałem że to jest dobre przy wchłanianiu kreatyny (właśnie na kfd poradzili ;) ).
Tylko nie wiem czy popijać nią czy rozcieńczać w niej krete.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
No diete mam już dawno ułożoną głównie ograniczam się do białego ryżu, ryb, jajek, chleba razowego, mięsa z niedużą ilością tłuszczu i tuńczyk. Nie bede ci tu całej diety rozpisywał jedyny minus mojej diety to słodycze (nie za często ale jednak za dużo).
Te dekstroze mam u siebie słyszałem że to jest dobre przy wchłanianiu kreatyny (właśnie na kfd poradzili ;) ).
Tylko nie wiem czy popijać nią czy rozcieńczać w niej krete.

raz poradza ja, drugi raz ja odradza ;)
Na twoim miejscu bym dopnal diete na ostatni guzik i zrezygnowal z tych przyjemnosci jezeli chcesz miec lepsze efekty ;)
jak tak bardzo sie juz uwziales na ta dextroze to rozrabiaj w niej ta kreatyne
 
Do góry