Kremy przeciwzmarszczkowe

Kolorina

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kobietki, jakich kremów używacie, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek lub przynajmniej spowalniających ten proces? Czy te wszystkie reklamowane specyfiki są naprawdę takie dobre? Widzicie efekty? Ja już do najmłodszych nie należę i widzę, że moja skóra na twarzy nie wygląda już tak kwitnąco jak dawniej, stała się wiotka i zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki, mało widoczne, ale jednak. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tych wszystkich cud środków, które niby mają zagwarantować nam długą młodość. Zawsze uważałam, że natury nie da się oszukać i taka jest kolej rzeczy, ale kiedy sama zaczynam borykać się z tym problemem, to jakoś tak mi dziwnie, chciałabym jednak tę młodość zachować ciut dłużej.
Stosujecie jakieś kremy odmładzające, widzicie efekty?
 
N

natulka123

Guest
Na rynku jest wysyp wszelkich kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które na jednych działają, a na innych nie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić co będzie dla ciebie skuteczne. Na pewno ważnym składnikiem takich kosmetyków jest koenzym Q10 i im go więcej tym lepiej. Możesz się kierować tym przy wyborze. Na skórę też dobrze działają witaminy A i E. Ponadto ważne jest też nawodnienie, pij dużo wody. Same kosmetyki sprawy nie załatwią :)
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
natulka123 napisał:
Na rynku jest wysyp wszelkich kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które na jednych działają, a na innych nie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić co będzie dla ciebie skuteczne. Na pewno ważnym składnikiem takich kosmetyków jest koenzym Q10 i im go więcej tym lepiej. Możesz się kierować tym przy wyborze. Na skórę też dobrze działają witaminy A i E. Ponadto ważne jest też nawodnienie, pij dużo wody. Same kosmetyki sprawy nie załatwią :)
Koenzym Q10 ? Ostatnio znalazłam taki środek od Gala zawierający właśnie ten koenzym http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyki/koenzym-q10.html
, myślisz że działa on tak jak o nim opowiadają ?
 
N

natulka123

Guest
Koenzym ten zawsze był i zawsze będzie dobry na skórę, bo ją ujędrnia. Dlatego jest tak dobry na zmarszczki. A co o nim opowiadają bo nie wiem? :) Patrząc na skład wygląda fajnie. Fajnie, że jest gliceryna, bo ona świetnie nawilża
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Większość kosmetyków przeciwzmarszczkowych bazuje na koenzymie Q10, zwanym cudowną witaminą przedłużająca życie komórek. Wraz z witaminą E, koenzym Q10 pobudza układ immunologiczny i rozprawia się z wolnymi rodnikami, głównymi winowajcami starzenia się.
 
J

Jula92

Guest
Moja mama bardzo zachwala kremy przeciwzmarszkowe Nano Cell Xtreme bielendy. Nie są jakies mega drogie, a mają dobry skład, wygładzają zmarszczki i do tego nawilżają skórę
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Warto inwestowac w dobre kosmetyki, tj. o wartościowych składach, pozbawionych chemii. Znajoma pokusiła się o coś takiego: taovital.pl/synaderm-z-syna-ake-jadem-wa-tasza-alternatywa-dla-botoksu-279-p.asp
i przyznam, że efekt jest bardzo widoczny :)
 

hyzop

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim należy nawilżać skórę wtedy później i mniej się zestarzeje. Nie stosować zbyt mocnych kremów zbyt silnych jeśli nie ma takiej potrzeby. Skóra się przyzwyczai [przestanie się starać i produkować sama substancje, które są potrzebne do dobrej kondycji skóry.
 

karolina75

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja od dluższego czasu stosuję kremy i maseczki z firmy bielenda i zawsze byłam z nich zadowolona. Ładnie pachna, spełniaja swoje zadanie a przy tym nie kosztuja majątku
 
J

Jula92

Guest
Ja używam teraz kremu Młodzieńczy Blask z Bielendy, odżywczego i on bardzo fajnie wygłądza i nawilża twarz. Nie widać mi jeszcze żadnych zmarszczek, a ten kremik tylko w tym pomaga :)
 

Kasia Sarna

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja nie wierzę w przeciwzmarszczkowe działanie kremów. Uważam, że zmarszczkom możemy przeciwdziałać poprzez odpowiednią dietę, niepalenie papierosów i wspomaganie się suplementami jeśli jest taka konieczność. Przy nieodpowiednim trybie życia i złych genach, kremy sobie nie poradzą.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
A ja wierze :) dlatego bo widzę to po skórze mojej mamy sama jeszcze nie muszę takich kremów stosować ale pewnie w przyszłości będzie taka potrzeba. Z tego co się orientuje ona stosuje teraz miracle sleeping cream i sobie chwali nie tylko zmarszczki się jej wygładziły ale również oznaki zmęczenia po niewyspanej nocy.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
miracle sleeping cream jest bardzo dobry nie tylko na zmarszczki, ale i na regenerację i nawilżenie, skóra jest po nim po prostu odżywiona
 
N

nianiaSweet

Guest
krem na pewno pomoże w regeneracji skóry, odpowiednio dobrany pozwoli wygładzić zmarszczki, poza tym przy pielęgnacji skóry bardzo ważna jest ilość snu, aby skóra była wypoczęta potrzebujemy dużo snu, co do garnier sleeping cream czy to jest typowo przeciwzmarszczkowy krem?
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
Kasia Sarna napisał:
ja nie wierzę w przeciwzmarszczkowe działanie kremów. Uważam, że zmarszczkom możemy przeciwdziałać poprzez odpowiednią dietę, niepalenie papierosów i wspomaganie się suplementami jeśli jest taka konieczność. Przy nieodpowiednim trybie życia i złych genach, kremy sobie nie poradzą.
w sumie masz rację - jeśli o siebie nie dbamy to nawet super hiper krem nie da rady. Ale jest zawsze jakieś ale .....
Dlaczego by nie wspomóc się kremem przeciwzmarszczkowym tak dla samej profilaktyki - choćby taki miracle cream noc
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
nianiaSweet napisał:
krem na pewno pomoże w regeneracji skóry, odpowiednio dobrany pozwoli wygładzić zmarszczki, poza tym przy pielęgnacji skóry bardzo ważna jest ilość snu, aby skóra była wypoczęta potrzebujemy dużo snu, co do garnier sleeping cream czy to jest typowo przeciwzmarszczkowy krem?
Tak i nie :) moja mama używa go głównie do niwelowania zmarszczek oraz nawilżenia skóry twarzy ja natomiast bardziej interesuje się tym że niweluje oznaki zmęczenia z rana chociaż i z przyszłymi zmarszczkami warto walczyć zawczasu.
 
N

nianiaSweet

Guest
czyli jak się okazuje jeden krem może zarówno stosować mama jak i córka? dość uniwersalny ten garnier miracle skin.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
to wszystko zależy od potrzeb, ja mam kilka zmarszczek, z którymi miracle sleeping cream radzi sobie dobrze, ale właśnie chodzi o tą regeneracją, ma lekką konsystencję, więc nie obciąża skóry, wydaje mi się, że własnie dzięki tej formie jest ona rano świeża i rozświetlona:)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
nianiaSweet napisał:
czyli jak się okazuje jeden krem może zarówno stosować mama jak i córka? dość uniwersalny ten garnier miracle skin.
Dokładnie tak :) początkowo to moja mama go zakupiła ja się perfidnie pod niego podpięłam bo mój się skończył :) a że bardzo mi podpasował to już ze mną został. A dla mnie krem na noc jest idealny szczerze nie przepadam za smarowaniem się czymkolwiek w ciągu dnia zwłaszcza że ciągle jestem w biegu.
 
O

oladobak

Guest
zdecydowanie polecam forte nano cel xtreme od bielendy, moja mama jest nim zachwycona!! skóra zupełnia inna w dotyku, ja jestem za młoda, żeby go używać, ale mama moja po 50 tce jest i chwali sobie bardzo.
 
Do góry