Kremy przeciwzmarszczkowe

O

Obrusik

Guest
oladobak napisał:
zdecydowanie polecam forte nano cel xtreme od bielendy, moja mama jest nim zachwycona!! skóra zupełnia inna w dotyku, ja jestem za młoda, żeby go używać, ale mama moja po 50 tce jest i chwali sobie bardzo.
Ja go tez używam mimo, że nie jestem "targetem". Traktuję go jako kuracje na noc, żeby dobrze nawilżyć skórę i poużywać produkt o bogatszej konsystencji. Mój dermatolog powiedział, że nie trzeba ściśle trzymać się wieku dla którego przeznaczony jest produkt tylko zwrócić uwagę na potrzeby naszej skóry. Czyli, że młoda skóra też może potrzebować sporadycznie czegoś mocniejszego, a panie po 50 też mogą używać kremów matujących jeżeli w tym wieku mają cerę np. mieszaną.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest to, żeby robić dokładny demakijaż i nawilżać twarz. A w ciągu chronić ją kremem z wysokim filtrem, najlepiej 50 SPF. Jeżeli pielęgnacja cery będzie prawidłowa i wyrobimy sobie dobre nawyki, to i skóra będzie starzeć się wolniej.
 
O

Obrusik

Guest
michoone napisał:
Najważniejsze jest to, żeby robić dokładny demakijaż i nawilżać twarz. A w ciągu chronić ją kremem z wysokim filtrem, najlepiej 50 SPF. Jeżeli pielęgnacja cery będzie prawidłowa i wyrobimy sobie dobre nawyki, to i skóra będzie starzeć się wolniej.
Niestety wiele dziewczyn zapomina o dokładnym demakijażu, szczególnie kładąc się spać...
A ochrona przeciwsłoneczna w dzisiejszych czasach to po prostu mus! Ja przed wyjściem z domu używam SPF30, a latem nawet 50 z serii Bikini Bielendy.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
spróbuj serii forte nano cell xtreme od bielendy, jak dla mnie kosmetyk wyjątkowo dobry jak na taka cene, bo efekty daje podobne do produktów z wyższych półek kosmetycznych :) ja stosuje krem i serum. Skóra jest napięta i dobrze nawilżona
 
J

Jula92

Guest
sylkamil napisał:
spróbuj serii forte nano cell xtreme od bielendy, jak dla mnie kosmetyk wyjątkowo dobry jak na taka cene, bo efekty daje podobne do produktów z wyższych półek kosmetycznych :) ja stosuje krem i serum. Skóra jest napięta i dobrze nawilżona
Moja przyjaciółka która ma większe zmarszczki ode mnie używa tego kremu, bardzo go polecała. Dobrze radził sobie ze zmarszczkami, wygładzał je i nawilżał twarz. Myślę że niedługo wyprobuję tego kremu, bo już niestety pojawiają mi się pierwsze zmarszczki...
 
O

oladobak

Guest
ten nano cell od Bielendy to używa, ale moja mama, nie wiem, on jest chyba 45+, 55+ dziewczyny ile macie lat? ja mają 25 smarowałam się kremami 30+ to kiedys usłyszałam, ze nie powinno się, ze powinno się smarowac kremami dostosowanymi do swojego wieku, ale czemu??
myślę, ze w tych 45+ to są mocniejsze skłądniki i lepszy efekt będzie :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Moja mama używa kremu bio hylauron z retinolem od Eveline i chwali go sobie. Myślę, że sprawdzi się dla starszych osób (zgodnie z zaleceniami producenta jest przeznaczony dla 70 plus), ale raz na jakiś czas podkradam go mamie i nakładam pod oczy, kiedy czuję, że skóra jest zmęczona.
 
Do góry