Kremy do depilacji

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Szczerze, kupilam veet bo wszyscy tak chwala i bylam rozczarowana, bo wloski kiepsko zeszly i zaczely szybko odrastac :/
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
ja od jakiegoś czasu chodzę na depilację Epilfree i nie potrzebne mi żadne kremy. Kilka zabiegów i spokój na dłuższy czas :piwosze:
 
J

Jula92

Guest
Ja też używałam kiedyś kremu do depilacji Veet, ale nie sprawdzał się, dostałam od niego w ogóle jakiegoś uczulenia... Słabo usuwał włoski. U mnie o wiele lepiej sprawdza się Vanity Soft bielendy, nie mam po nim żadnych podrażnień...
 
O

Obrusik

Guest
Miałam kiedyś Veet, ale mi nie podpasował. W końcu skusiłam się na zachwalany tutaj przez dziewczyny krem do depilacji Bielendy. Faktycznie nie śmierdzi chemią i skutecznie rusza twarde, mocne włosy (pachy i bikini), jestem dopiero po pierwszym zabiegu i jest dosyć wydajny. Chyba wystarczy do końca plażowego sezonu.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Obrusik napisał:
Miałam kiedyś Veet, ale mi nie podpasował. W końcu skusiłam się na zachwalany tutaj przez dziewczyny krem do depilacji Bielendy. Faktycznie nie śmierdzi chemią i skutecznie rusza twarde, mocne włosy (pachy i bikini), jestem dopiero po pierwszym zabiegu i jest dosyć wydajny. Chyba wystarczy do końca plażowego sezonu.
W takim razie chyba sie na niego skuszę, chociaz widzialam z bielendy tez jakas nowa serie vanity golden oils. Mam nadzieje, ze nie rozczaruje sie tak, jak po Veecie
 
J

Jula92

Guest
kornelka87 napisał:
Miałam kiedyś Veet, ale mi nie podpasował. W końcu skusiłam się na zachwalany tutaj przez dziewczyny krem do depilacji Bielendy. Faktycznie nie śmierdzi chemią i skutecznie rusza twarde, mocne włosy (pachy i bikini), jestem dopiero po pierwszym zabiegu i jest dosyć wydajny. Chyba wystarczy do końca plażowego sezonu.
W takim razie chyba sie na niego skuszę, chociaz widzialam z bielendy tez jakas nowa serie vanity golden oils. Mam nadzieje, ze nie rozczaruje sie tak, jak po Veecie
Ja kiedyś używałam kremu do depilacji pd prysznic z tej serii vanity golden oils. Pamiętam że ładnie nawilżał skórę i po goleniu nie miałam podrażnień
 
O

Obrusik

Guest
kornelka87 napisał:
Miałam kiedyś Veet, ale mi nie podpasował. W końcu skusiłam się na zachwalany tutaj przez dziewczyny krem do depilacji Bielendy. Faktycznie nie śmierdzi chemią i skutecznie rusza twarde, mocne włosy (pachy i bikini), jestem dopiero po pierwszym zabiegu i jest dosyć wydajny. Chyba wystarczy do końca plażowego sezonu.
W takim razie chyba sie na niego skuszę, chociaz widzialam z bielendy tez jakas nowa serie vanity golden oils. Mam nadzieje, ze nie rozczaruje sie tak, jak po Veecie
Vanity Golden Oils to też kosmetyki do depilacji? To chyba jakiś nowy produkt, bo nic o nim nie słyszałam. Jest w Rossmannie albo w Naturze? Chętnie wypróbuje coś jeszcze z "rodziny" Vanity, bo krem do depilacji Bielendy jest udany i jeszcze mnie nie podrażnił i nie spowodował alergii.
 
D

Dobrawa

Guest
kornelka87 napisał:
Szczerze, kupilam veet bo wszyscy tak chwala i bylam rozczarowana, bo wloski kiepsko zeszly i zaczely szybko odrastac :/
Nie wiem jaki kupiłas ale ja miałam ten z nowej serii Natural Inspirations i mimo ze mam ciemne włoski to poradził sobie z nimi.
 
D

Dobrawa

Guest
A wiesz, ze to możliwe. Na opakowaniu tej serii Veet o ile pamiętam jest rozpiska żeby zrobic próbę czy już włoski schodzą , a jak nie to potrzymac dłużej. Zrobiłas tak Kornelka87?
 
O

Obrusik

Guest
W Rossmannie pojawiła się ta nowa seria Bielendy Vanity Golden Oils. Nie kupowałam kremu do depilacji, bo jeszcze mam, ale skusiłam się na oliwkę po depilacji z tej serii. Pierwsze wrażenie - ładnie pachnie, czy łagodzi podrażnienia po depilacji jeszcze nie wiem, bo używałam jej na razie tylko do nawilżenia ciała i szybko się wchłania.
 
M

MarcysiaK

Guest
Obrusik napisał:
W Rossmannie pojawiła się ta nowa seria Bielendy Vanity Golden Oils. Nie kupowałam kremu do depilacji, bo jeszcze mam, ale skusiłam się na oliwkę po depilacji z tej serii. Pierwsze wrażenie - ładnie pachnie, czy łagodzi podrażnienia po depilacji jeszcze nie wiem, bo używałam jej na razie tylko do nawilżenia ciała i szybko się wchłania.
vanity golden oils tak się nazywa ta nowa seria? mają jakąś promocję na coś?
zerknełam w google co tam ma ciekawego ta seria i juz widze, coś co mogłoby być dla mnie :) Balsam do golenia pod prysznic ULTRA NAWILŻAJĄCY 250 ml
czy któraś go miała i może się wypowiedzieć? mam suchą skórę i pomyslałam, ze ten balsam przy okazji mógłby mi nawilżyć + ogolić się za jednym zamachem.. dobrze myślę????
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja tez postawiłam na vanity-soft-expert od bielendy bo naczytałam się na forach, że nie podrażnia, a skóre mam wyjątkowo wrażliwą:) ale nie zawiodłam sie, dla mojej skóry się sprawdza więć jak na razie zostaje przy tym kosmetyku
 
J

Jula92

Guest
MarcysiaK napisał:
W Rossmannie pojawiła się ta nowa seria Bielendy Vanity Golden Oils. Nie kupowałam kremu do depilacji, bo jeszcze mam, ale skusiłam się na oliwkę po depilacji z tej serii. Pierwsze wrażenie - ładnie pachnie, czy łagodzi podrażnienia po depilacji jeszcze nie wiem, bo używałam jej na razie tylko do nawilżenia ciała i szybko się wchłania.
vanity golden oils tak się nazywa ta nowa seria? mają jakąś promocję na coś?
zerknełam w google co tam ma ciekawego ta seria i juz widze, coś co mogłoby być dla mnie :) Balsam do golenia pod prysznic ULTRA NAWILŻAJĄCY 250 ml
czy któraś go miała i może się wypowiedzieć? mam suchą skórę i pomyslałam, ze ten balsam przy okazji mógłby mi nawilżyć + ogolić się za jednym zamachem.. dobrze myślę????
Ten balsam nadaje się tylko do maszynki, zamiast pianki do golenia, ja go miałam i ładnie nawilża skórę po goleniu :) ale włosków nie usuwa sam z siebie, od tego sa kremy do depilacji, zresztą z tej serii Vanity golden oils też jest fajny krem do depilacji który radzi sobie z ciemnymi i mocnymi włosami
 
O

Obrusik

Guest
Balsamu do golenia pod prysznic z Golden Oils nie miałam, ale myślę, że nawilża i daje lepszy poślizg maszynce, przez co ogranicza ilość skaleczeń czy zacięć.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
oj dziewczyny oj dziewczyny - epilfree - tu nie ma podziału na ciemne, jasne włosy - i faktycznie maszynka nie jest już potrzebna a kremy to trzymamy tylko dla męża :)
 
A

acidic

Guest
U mnie najlepiej sprawdzają sie kremy bielendowie- teraz mam serie vanity expert i jestem zadowolona. Bardzo dokladnie usuwa wloski, nie musze nic poprawiac, nie podraznia mimo ze mam bardzo wrazliwa skore. No i zapach jest neutralny, nie taki chemiczny jak niektore kremy potrafia miec ;)
 
O

Obrusik

Guest
No i te bielendowe kremy do depilacji mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - nie uczulają i nie podrażniają depilowanej skóry. Ponadto w serii Vanity Golden Oils jest jeszcze oliwka do zastosowania na skórę po depilacji.
I też nie pachną tak agresywnie, jak inne kremy do depilacji.
 
J

Jula92

Guest
To prawda, większość kremów do depilacji śmierdzi, co kiedyś mnie do nich zniechęciło... Np. Veet śmierdzi moim zdaniem. Teraz zaczęłam wracać do kremów, są wygodniejsze i lepiej działają na moje nogi niż zwykła maszynka
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Nie no, bez przesady. Te nowe pachną bardzo ładnie. Akurat mam z tej serii natural inspirations z masłem shea i nie mam zastrzeżeń do zapachu, ani tym bardziej do skuteczności. Taki mam jak ten:

_Veet_Botanic_CWSFace_Standard_PL-copy.png
 
Do góry