Kremy do depilacji

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Nie stosowałam tym kremów lata całe, jestem ciekawe co się zmieniło. Kiedyś one strasznie śmierdziały.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
większość dalej nieprzyjemnie pachnie, ten bielendowski jest jeszcze w miarę ok bo dokłądnie usuwa włoski. Może w końcu decyuję się na laserowe usuwanie ...
 
K

Konstancja321

Guest
To prawda, większość kremów do depilacji śmierdzi, do tego też nie zawsze działają... Najlepiej przypadł mi do gustu krem Vanity gładkie ciało z bielendy z d-panthenolem. Dobrze usuwa włoski, nie śmierdzi i włoski odrastają słabsze, nie uczulił mnie jak np Veet
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja kilka lat uzywalam vanity z bielendy z dpantenolem i on jest ok, aczkolwiek teraz zmienilam swoje upodobanie, bo bielenda wydala kilka nowych kremow, a ja uwielbiam testowac nowosci. Mam skore sklonna do podraznien wiec wybralam ultra odzywczy do ciala i bikini i byl to strzal w 10. Mam super wydepilowane cialo, a dziei lagodnemu kompresowi zero podraznien! Czyli skora idealnie gladka i mieciutka.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
tylko i wylacznie vanity bielendowskie. Ja akurat mam mega wrazliwa skorw wiec nie moge za wiele uzywac, a tu nie mam problemow. Najbardziej lubie z olejkiem rozanym, bo fajnie nawilza skore, koi i lagodzi. Wloski usuwa nawet bardzo krotkie, takie ledwo klujace. Ja trzymam jednak minut dluzej niz zalecaja :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
Ja kilka lat uzywalam vanity z bielendy z dpantenolem i on jest ok, aczkolwiek teraz zmienilam swoje upodobanie, bo bielenda wydala kilka nowych kremow, a ja uwielbiam testowac nowosci. Mam skore sklonna do podraznien wiec wybralam ultra odzywczy do ciala i bikini i byl to strzal w 10. Mam super wydepilowane cialo, a dziei lagodnemu kompresowi zero podraznien! Czyli skora idealnie gladka i mieciutka.
z nowości miałam z olejkiem rożanym i byłam pozytywnie zaskoczona
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja chodzę na depilację ale pasta cukrową bo wydaje mi się, że jest to zabieg mniej bolesny - może zależy to od umiejętności osoby wykonującej zabieg. Najczęściej na taki zabieg chodzę do kosmetyczki w Piasecznie do Salonu Hana na Okrężnej. Bardzo sobie chwale ten gabinet bo można się u nich zrelaksować nie tylko na zabiegach depilacji ale też innych.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
ja nie muszę stosować kremów bo usunęłam włoski laserowo i mam spokój na dłuuuugi czas :D to dożo wygodniejsza opcja :D
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiadomo ze sie celuje zazwyczaj w te sprawdzone miejsca. Przynajmniej ja tak robie. Ale tak naprawde nie ma sie co oszukiwac. Po kazdym takim zabiegu skora jest wysuszona i podrazniona. Sama nie stosowałam typowego kremu po depilacji bo mam wrazenie ze jedynie natluszczaja, ale nie nawilzaja. Kosmetyczka podczas zabiegu polecila ten mus z serii naturalnych kosmetykow https://ravina.pl/mus-mango-do-ciala-p-5.html maja kilka rodzajow, ale ze kocham mango to nie moglo byc inaczej. Dziala kojaco, intensywnie nawilza ale tez poprawia koloryt skory
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja mam bardzo wrażliwą skórę okolic bikini, nie mogę się golić zwykłą maszynką, zastanawiam się nad kremem albo pianką do depilacji , który kosmetyk wybrać ?
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
kiedys probowalam depilowac sie za pomoca kremow i szczerze? srednio to wspominam, chociaz i tak lepsza opcja od maszynki. obecnie korzystam z laserowej depilacji w krakowskiej klinice vesuna. ta metoda jest skuteczna, a ja moge zakladac krotkie spodenki czy spodniczki, kiedy mam na to ochote. nie martwie sie czy nogi mam ogolone, nie musze o tym pamietac.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ja już mam spokój z kremami bo jestem po depilacji laserowej nóg , teraz zaczęłam bikini i już nie mogę doczekać sie efektu końcowego :) W Warszawie chodze do salonu Mariposa, mają tam laser vectus, dlatego depilacja jest bardzo skuteczna.
 
Do góry