krem na rozstępy - porada

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Nie wiem czy jest taki krem który sobie poradzi z takim probleme
zauwazyła, że wiele z was stosowała fissan - ja też. i bardzo byłam z niego zadowolona. zero rozstepów! teraz też mam zamiar go uzywać :)
 

olenksa92

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja znam świetny krem na rozstepy który u mnie osobiście się sprawdził, jest z firmy efektima pharmacare. U mnie działał rewelacyjnie- pozostawiał moją skóre nie tylko gładką, a pachnącą i oczywiście BEZ rozstępów!
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Moze obczaj na wizazu na kwc ranking takich kremow- niektore z nich sa smiesznie tanie a niektore potrafia zwalic z nog swoja cena... Jeydne jaki kojarze to bio-oil czy cos takiego, ale to chyba nadal ok 50-60 zl
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Polecam krem firmy Pharmaceris serii M, można wybrać krem jeśli już są rozstępy albo zapobiegający ich powstawaniu (w aptece)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
A wlasnie, moze udaj sie do apteki i tam ktos cos Ci podpowie? Panie farmcauetki najlepiej wiedza co najszybciej znika z polek sklepowych i po co wracaja klientki :)
 

ela91

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
najważniejsze żeby skórę na brzuchu dobrze i systematycznie nawilżać, ja stosuję balsam Baby Dream z Rossmanna- moim zdaniem fajny i ładnie pachnie, a przy tym nie ma w składzie szkodliwych składników.
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ja z kolei znam Vichy, wiem, że należy używać generalnie balsamów od początku ciąży, żeby skóra była też jędrna i nawilżona, Moja siostra używała peelingów i specjalnych wcierek, bo miała dużo ich na udach, mówiła też o balsamach, które nie są wyłącznie przeznaczone dla kobiet w ciąży, ja od dawna kupuję z Mixa, jakby ktoś potrzebował to wygląda tak http://www.mixa.pl/produkty/cialo/21-lekkie-mleczko-do-ciala
 
Do góry