Kręg-Clinic Poznań opinie

chesska_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Byliście w tej klinice? Co myslicie o tym miejscu? zastanawiam się zeby się tam zapisac na cykl zabiegów na bolacy kręgosłup, bo slyszalam że są najlepsi w poznaniu, ale chcialabym najpierw Was zapytac. Pozdrawiam,
 
M

marzena80

Guest
Ja bylam, rzeczywiscie są bardzo dobrzy, postawili mnie tam na nogi w mig gdy przyjechalam zgieta w pół po wypadnieciu dysku. Prof. Posłuszny ktory mnie przyjął, rzeczowo mi wszystko wytłumaczył skąd to się wzieło, jakie są przyczyny, jak bedzie wygladal proces leczenia i co musze robic by to sie wiecej nie powtórzyło. Taki zastrzyk informacji bardzo mi pomogl, stosuje sie do rad i rzeczywiscie jak na razie sie to nie powtórzylo. Podobało mi sie bardzo takie edykacyjne podejscie do pacjenta, kazdy lekarz tak wszystko powinien tlumaczyc.
 

kama**

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Podobno są dobrzy, koleżanka chodziła tam z rwą kulszową i z tego co mówiła, tylko tam potrafili jej pomoc. teraz czuje sie swietnie
 

Mari.Pick

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o rwę kulszową, to odpowiednio prowadzoną terapia manualna czesto mozna uniknąć operacji. Tam mają swietnych specjalistów jesli o to chodzi. Jezdzilam tam z mama, obserwowalam jak przez rwę prawie nie mogla sie ruszac a teraz, po wizytach w kreg clinic, biega i skacze. Jak ktoś ma problemy z kręgosłupem to z perwnością warto sie tam wybrac.
 

gabi.czyk

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
super jest ta klinika, bylam tam kilka razy na zabiegach, i zawsze bylam zadowolona. Personel zawsze punktualny, rzeczowy i sympatyczny.
 
Do góry