kredyt z mdm

E

eris22

Guest
Czy wie ktoś, czy w Lublinie można gdzieś dostać mieszkanie z programu MDM? Albo ma jakieś informacje dotyczące tego programu? Na przykład, ile to ma być metrów i w jakiej cenie? Bo to się podobno zmienia co roku.
 
V

Vaffik

Guest
Nie prościej od razu się powiesić? :D
Serio pytam!
MDM?
W Lublinie? Za ... kwotę o 50% wyższą jak DDM (dom dla młodych) na zachodzie?
Chcesz naprawdę się ukratrupić?
i to jeszcze w miejscu prawie 80% bezrobocia?

O szczegóły ich pytaj... wypełnij wniosek i podaj numer tel... Oddzwonią z ... zajeb... ofertą!
http://mieszkaniedlamlodych.com/zapytaj-o-doplate/?gclid=CPiMt53IzcYCFUr2cgodDdADoA

Dostaniesz DO 100.000zł dofinansowania do mieszkania SZCZEGÓLNIE wybranego przez... nich samych!
Znajomi próbowali w Gdańsku...

Propozycje to dofinansowanie mieszkań za 400.000zł które normalnie kosztuja 230-250tys.
MDM?

(młodego-debil..a-mamy??)
:huh:
 
V

Vaffik

Guest
Oni nie chcą finansować używanych mieszkań! Tylko nowe od Developerki która już cenę tak ułoży by dofiansowania nie było!
Kumpel ponad pół roku sledził ten temat i wywnioskował że to jeden wielki przekręt!
Wywnioskował na przykładzie:
chata M3 na Morenie w 3city kosztowała 380.000zł z kawałkiem!
5 miesięcy później gdy mieszkania te nie były objęte programem MDM kosztowały już 275.000zł w ... promocji ...
Więc, jakie dofinansowanie?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Jak raty niby bez oprocentowania, tyle że na mniejszą skalę przekręt.
 
V

Vaffik

Guest
Te teksty RATY BEZ OPROCENTOWANIA albo KREDYT BEZ ODSETEK lub KREDYT ZUPEŁNIE ZA DARMO to tylko przykład ZA CO cwaniactwo krawaciarskie swój LUD uważa a uważa za DEB-ILI!
Słyszałeś by bank - tak zupełnie za FREE dał komuś pożyczkę i uffa nic z tego nie miał??
Ja pierdziu...
Polska to teraz Emiraty Arabskie, widzę... szmal za darmo rozdają...
Za darmo robią...
Za darmo działalności prowadzą...
łał...

tylko jakim cudem mieszkanie nabyte za 300.000zł po 25latach zrobiło tak że... zniknęło Ci z konta 550.000zł???
aaaa....
pewnie hakery Ci przez bankomat zdjęły trochę hajsu...
:D
 
P

profes

Guest

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Vaffik napisał:
Te teksty RATY BEZ OPROCENTOWANIA albo KREDYT BEZ ODSETEK lub KREDYT ZUPEŁNIE ZA DARMO to tylko przykład ZA CO cwaniactwo krawaciarskie swój LUD uważa a uważa za DEB-ILI!
Słyszałeś by bank - tak zupełnie za FREE dał komuś pożyczkę i uffa nic z tego nie miał??
Przeciez wiadomo, ze nic nie ma za darmo w zyciu ;) Ale chyba dla mlodych osob jest mniejsze %. Tak samo jak z kredytem studenckim.

Vaffik napisał:
5 miesięcy później gdy mieszkania te nie były objęte programem MDM kosztowały już 275.000zł w ... promocji ...
Więc, jakie dofinansowanie?
Może skoro się nie sprzedały to rzeczywiscie obnizyli cene?

Ja się teraz przeprowadzałam i kupiłam mieszkanie w Soszkowie (to jest pod Gdańskiem) w ramach właśnie MDM. Wiem że wartość mieszkania (jakieś 76m2) to było 270 000, plus tam jeszcze dopłacałam za ogródek, bo udało mi się dorwać parter :D . Tak więc po prostu Vaffik źle trafiłeś i tyle. Trzeba się rozeznać najpierw we wszystkim.
 
Do góry