kredyt hipoteczny

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
planujemy z mezem zaciagniecie kredytu na dokonczenie/ wykonczenie domu1 suma ok tys jaki doradzicie bank????
 

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
BB)

Najlepiej mBank.

BB)
W ramach mPLANU możesz wziąć:

* kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub budowę domu;
* pożyczkę hipoteczną na dowolny cel konsumpcyjny, np. zakup samochodu;
* kredyt konsolidacyjny na spłatę kredytów zaciągniętych w innych bankach.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
opiolica, myślę, że przy tak małej kwocie, jaką jest tysiąc złotych nie musisz zastanawiać się nad wyborem banku - różnica w tym przypadku wyniesie kilka złotych. Na Twoim miejscu wybrałbym chyba ten, do którego mam najbliżej, albo w którym mam konto.
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
150 000tys zl to mal kwota co do mBanku daruj sobie nawet 1000zl bym tam nie wziela, tu sie liczo kolosy a nie banki co maja 16% odsetki!
myslalam o nordea bank, lub BPH, ING
 

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
tu sie liczo kolosy a nie banki co maja 16% odsetki!

mPLAN hipoteczny gwarantuje:

* okres kredytowania do 45 lat;
* oprocentowanie: w CHF od od 3,68% do 5,68%, w PLN od od 6,60% do 10,80%;
* kredytowanie do 110% wartości zabezpieczenia hipotecznego;
* brak opłat za rozpatrzenie wniosku;
* brak opłat za przewalutowanie kredytu;
* brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.

mPLAN hipoteczny umożliwia:

* walutę kredytu: PLN, CHF, EUR, USD;
* kontrolę nad spłatą kredytu przez Internet 24h na dobę;
* zmniejszenie odsetek kredytu złotówkowego dzięki unikalnemu mechanizmowi bilansującemu.

:mruga:

gdzie ty tu widzisz 16%

BB)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
:mruga: gdzie ty tu widzisz 16% BB)
aaa kontakowoals sie z tym bankiej jakie sa RZECZYWISTE odsetki, i jakiw sa warunki???masakra! akurat spr oferte tego banku i odrazu im z mezem podziekowalismyy
zdecyduj sie czy TYS czy 150tys..
hello czlek jest mylny= suma to 150 tysale dzieki juz za wszystkie poodpowiedzi wzielismy doradce finasowego ii serio dajcie sobie spokoj ze wszystkimi mbankaimi, milenium bam czy co tam jeszczepo polskim rynku laziaa tak sie zapytam co ty wiesz na temat kredytow?????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
dowcipnis... zbyt powazny to temat dla mnie zeby sie z toba przegadywac!!!
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Dlaczego? Po prostu znam "doradców" i wiem jakie kity lubią ludziom wciskać... Co w tym złego, żeby się pochwalić jego propozycją?
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
na bankach to ja sie nie znam... wiem jedyne to, ze nie warto kusic się inna walutą niz PLN, nawet gdy jest mylnie niskie oprocentowanie... Kursy walut wahaja się...

opiolica... podzielisz sie z nami, co poradzil Ci fachowiec?
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
jestesmy w trakcie, trwa to okolo miesiaca, narazie wybieramy spsrod 2 ofert... ale jesli chodzi o inne waluty to bierzemy we frankach z mozliwoscia zmiany na polska bez problemow! i odwrotnie
Dlaczego? Po prostu znam "doradców" i wiem jakie kity lubią ludziom wciskać... Co w tym złego, żeby się pochwalić jego propozycją?
ohohoho ales jest obczajony w tych sprawach hoho ciekwae jak kiedys bedzie bral wieksza sume to tez bez problemu sam sobie go zalatwisz!! klaniam ci sie niskkooo
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Nie tyle obczajony, bi gdybym był to bym Ci tutaj sam doradził, ja pracuję w trochę innej branży, ale też doradztwa.
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
troche robi roznice!!!!!!
wcisnac w sprawie kredytu mozesz wlasnie sie sam, nie jeden juz sie tak przejechal bo byl madrzejszy od ludzi z brazny a teraz cienko ;piszczy...
jestem zdanie nie umiem nie biore sie za to
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ech opiolica...
trochu się tu wymądrzasz, więc wtrącę swoje 3 grosze
Najpierw co do doradcy - może i trafi ci się uczciwy człowiek; ale większość doradza ofertę, z której ma najwięcej kasy od danego banku - jeśli tak bezgranicznie ufasz doradcom wybierz się do kilku z róznych firm doradczych i przedstawiając im swoje wymagania zobacz co ci zaoferują już teraz mogę się założyć, że każdy będzie miał dla was inną ofertę
rozumiem, że przy wyborze kredytu oczywiście rozważałaś wszystkie składniki:
kredytowaną prowizję
ubezpieczenie pomostowe
ubezpieczenie nieruchomości
ubezpieczenie wymagane na życie
marżę
różnice kursowe
wysokość %
możliwość negocjacji warunków po kilku latach
okres spłaty (nie wszystkie banki oferują np 45 lat)
koszty przewalutowania - muszę cię rozczarować większość banków ma już to gratis - to nie jest wyróżnik banku, raczej informacja czy bank nadąża za trendem by sprostać oczekiwaniom klientów
wymagane dodatkowe koszty: wpisy do hipoteki, wymagana wycena nieruchomości, koszty ewentualnych aneksów itp
jeśli zasadzasz się wyłącznie na niskie % uważaj bo możesz się na tym przejechać - to nie tylko % decyduje o tym, że kredyt jest "fajny"

a co do mojego "mądrzenia się", sama mam kredyt hipoteczny i na 2 razy tyle co ty, ale i tak mam wrażenie, że jesteś osobą, która "wie lepiej"
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Bardzo szybko i milo bo sie obsługują klijentem dostniesz w PKO BP ja nawet kawe dostałem:D
 
A

Alek06

Guest
Bardzo szybko i milo bo sie obsługują klijentem dostniesz w PKO BP ja nawet kawe dostałem:D


Ale ja na kawe bym nie poszła....co z tego ze daja kawe jak musisz długo czekać na załatwienie wszelkich formalności.Ja wiem ze np.w BZWBK na sama opinie na temat dostepnosci kredytu czeka sie tylko 15 min ,nic za nia nie płacąc.Sama sie rozgladam po bankach,mysle ze przyszedł czas na własne m.
 

tromader

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej słuchajcie pytanie z innej beczki mojej babci ostatnio zaproponowano odwróconą hipotekę boję się trochę coś czytałem na forum co to ta cała odwrócona hipoteka ale nie do końca skumałem o co chodzi. Może mi to ktoś wyjaśnić łopatologicznie?? Please
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase w tym wypadku o mieszkanie babci , babcia dostaje rentę ( "opiekę") od banku w zamian za za to babcia musi oddać bankowi nieruchomość mniej więcej w skrócie na tym to polega
 

tomaszopalowicz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Aktualne zestawienie kredytów hipotecznych. Sprawdź najniższe marże i opcje walutowe na http://www.finansosfera.pl/ a jeśli masz jakieś pytania zgłoś sie do doradcy kredytowego. pozdrawiam
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś z was szukał by dobrego biura rzeczoznawcy majątkowego to biuro Tergo Wycena Nieruchomości ze Szczecina to własnie u nich taką usługę możemy uzyskać. Ja korzystałam z tego biura i przed sprzedażą mieszkania wyceniłam mieszkanie i sprzedałam po dobrej cenie.
 
Do góry