Kreatyna

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Po co jabłko mono na początek, skoro ćwiczy rok to już cos ogarnia ale i tak napisze że jeśli masz diete to śmiało kupuj kreatyne czy inne suple jesli nie dostarczasz odpowiednich btw do organizmu to są to pieniądze wyrzucone w błoto.
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
jabłko duzo lepsza przyswajalność ... ale wybor duzy jak kto woli . :przewraca:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
bo panie bossy odpowiadam na pytania chłopak pyta o pomoc a nie ze ma nie brac. wogole tu nie mało kto odpowiada na pytania tylko nie potrzebna pier... jak twoje panie bossy! a czemu nie odrzu jabłczan to tak sie znasz i nie wiesz ...

Spokojnie, ja tylko zapytałem Ciebie o odpowiedź na zadane pytanie a ty od razu wjeżdzasz na moją osobę.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ja od siebie mogę polecić mono z ultimate nutrition , takie w fioletowym opakowaniu ;)
 

Barej

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie mogę przejść obojętnie obok rzeczy które tu są wypisywane że kreatyna jest w 100% zdrowa bo tak do końca nie jest! Owszem nie niszczy żołądka i można pisać że jest w 100% zdrowa z dopiskiem że mocno obciąża nerki i wątrobę jeżeli bierze się zbyt dużą ilość kreatyny i organizm wszystkiego nie pochłonie. Jest to o tyle istotna informacje że zdaża się iż niektóre osoby mogą nie wiedzieć o swoich dolegliwościach nerkowych i dodatkowo biorąc niedostosowane dawki kreatyny mogą sobie "zasponsorować" dializy a w najlepszym przypadku sterydy (mam na myśli leki a nie jakieś strzały teścia czy mete). Warto o tym wspominać, znalazłem artykuł ( kreatyna.edu.pl/kreatyna-a-zdrowie
) w którym na wstępie jest info, że jeżeli ktoś ma problem z nerkami bądź wątrobą to nawet niech nie myśli o cyklu kreatynowym
 
Do góry