Kreacja Świata Dobro Vs Zło

RaptorOgien

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2020
Posty
28
Punkty reakcji
0
Dzisiaj jest dzień w którym biorę zapłate za trudy i cierpienia moich przodków w ten sposób oddaje im największy HOŁD

Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek chciałby mi zabrać Doświadczenia wyrażam że musi mi bardzo srogo zaplacić.
 

RaptorOgien

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2020
Posty
28
Punkty reakcji
0
Krótko o Dzisiejszej "Wolności Słowa i Myśli"

Nie posiadamy za dużo "forów" a te które są wydają się wymarłe. Ludzie nie dyskutują.

Zakładając temat w ""Off-topicu"" czy "Filozofii" nawet tu, spotykamy się z wielkim Hejtem i Niezrozumieniem w najdalszych zakątkach internetu dosięga nas ręka Cenzury.

Na początku post był znacznie dłuższy, natomiast większość nie rozumie podstawowych "Znaczeń" "Słów".

Pozdrawiam.

@Edit Dorzucam Cytat

""
II. Dom Zły
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni, i jeśli kogoś zobaczą przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu, mówiąc "Jesteś szalony
bo nie jesteś do nas podobny"
(św. Antoni Pustelnik (†356))
Będąc świadomym człowiekiem ciężko przejść obok informacji podawanych codziennie na stronach gazet czy ekranie telewizora.
Imperialistyczne dążenia jednego chorego człowieka wzniecającego wojnę, mordy chrześcijan i ich prześladowanie, islamizacja Europy, zaraza w Afryce,
upadek moralności i całkowity przewrót wartości, promowanie dewiacji i zboczeń oraz wmawianie ludziom, że jest to „nowoczesne”/normalne, pornografia,
śmierć, bluźnierstwa, które nazywane są sztuką.
Własne podwórko również nie napawa optymizmem. Po 25 latach tzw. wolności osoby mające udział w poprzednim zbrodniczym systemie nadal piastują urzędy.
Wybory przedstawicieli, które są fałszowane.
Ci „Wybrańcy narodu”, którzy okłamują, jawnie okradają rodaków, pomimo udowodnionych przewinień nie zostają osądzeni. Te tzw. wolne media, które uprawiają
propagandę dobrobytu i sukcesu. Przyzwolenie najwyższej głowy państwa na pochówki z honorami oprawców i jawnych kolaborantów, z którymi walczyli nasi przodkowie.
Brak sprawiedliwości, dla osób, które uciskały własny naród a które w zamian otrzymują dostatek…
Wszystko to wprowadza niepokój w sercu człowieka, który nie jest w stanie uciec z „Domu Złego”. „Domu”, którego Prawdziwy Gospodarz został wyrzucony.
Można jedynie ufać, że płynąc pod prąd, stawiając czoło złu będziemy wprowadzać zalążek „Dobrego domu”.
""
 
Ostatnia edycja:

RaptorOgien

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2020
Posty
28
Punkty reakcji
0
https://www.youtube.com/watch?v=N-jQD55uEpM

O rycerzach śpiących pod Giewontem Królująca nad Zakopanem góra Giewont swym kształtem przypomina sylwetkę śpiącego rycerza. Od dawna więc krążyła legenda o skarbie ukrytym w korytarzach tego górskiego masywu. Kiedyś, dawno temu na polanach w okolicy Giewontu pasł swe owce młody juhas imieniem Kuba. On także słyszał od swego ojca opowieści o skarbie, który skrywa tajemniczo wyglądająca góra. Kuba miał na polanie szałas, w którym spał, gdyż owce wypasa się codziennie przez całe lato. Któregoś dnia jedna z owieczek Kuby zaginęła. Szukając jej doszedł do jednej z grot Giewntu. Podchodząc bliżej zauważył w gorcie rycerza opartego o trzymany w dłoni miecz. Rycerz spojrzał na niego. - Czy już nadszedł nasz czas zapytał? - Nie, jeszcze nie nadszedł, ja tylko szukam swojej owieczki, która się zgubiła - odpowiedział zmieszany chłopak. - Spójrz - powiedział wtedy rycerz do chłopca pokazując mu śpiących towarzyszy- Tutaj śpi nasze wojsko. Jeśli nasz kraj znajdzie sie w niebezpieczeństwie wojsko przebudzi się ze snu. A teraz chłopcze nie zakłócaj naszego spokoju. Twoja owieczka jest bezpieczna, znajdziesz ją przy wyjściu z jaskini. Chłopiec opuścił grotę a przy wyjściu odnalazł zagubioną owieczkę, tak jak powiedział rycerz. Po powrocie do domu chłopiec opowiedział o swej przygodzie ojcu. - Wiesz tato - powiedział - tam nie było rzadnego skarbu, tylko ci rycerze... - I to jest właśnie nasz skarb chłopcze! Ten skarb to wolność. To właśnie naszej wolności strzegą zaklęci w skałach rycerze a wolność chłopcze to największy skarb! Pamiętaj o tym! ---------------------

Mateczka Mateczka... Święta Gaja… Pani Błękitnooka… a/C/D/E Stworzona... nie zrodzona… Dziateczki swoje… kocha Daje im życie… karmi… ziół i owoców mlekiem. F/G/a Drzewa... jej bracia i siostry, sycą powietrze oddechem F/E Natchniona życia kapłanka… Spleciona z ciszą w radości Czuła, świetlista kochanka… Obdarza pełnią wolności Chroni nas, pokój daje… Jest światem ciepłym i wiecznym Coraz piękniejszą się staje… domem dobra bezpiecznym Tym którzy chcą ją niszczyć… zamknąć serce i usta Zostanie pośród zgliszczy… tylko nadzieja pusta... - że pozwolimy odebrać to co nam Gaja dała... - że pozwolimy z niej wyrwać część świadomego ciała - że pozwolimy zawrócić z drogi światła - miłości Nigdy… niech sobie rasa gadzia prawa nie rości Do władzy nad człowiekiem, nad homo sapiens plemieniem Zostawi nas w spokoju… Albo opuści Ziemię… Nic tutaj po was jeżeli... chcecie innych niewolić Koniec waszego nierządu… wiemy już jak się obronić. Kończymy wreszcie z podłością i oszustwem i zdradą Staniecie i wy... pełni lęku... przed... Galaktyczną Radą. bis


Piosenka Inspirowana wierszem Małgorzaty Pietruszewskiej pt: Dzieci Ziemi który przytaczam w całości poniżej. 13 i 15 01.2021 w Żukowie… Vedamir

"Dzieci Ziemi" Małgorzata Pietruszewska

Jesteśmy dziećmi Ziemi. Nierozerwalnie z nią związani. Powstali z jej pierwiastków. W jej łonie kołysani. Ona to jest dawczynią życia. Jej woda jest dla nas mlekiem. Jej plony naszym wzmocnieniem I jej powietrze naszym oddechem. Ziemia Słońcem tulona I rozjaśniona Księżycem Jest naszym domem jedynym. Naszym jedynym ukryciem. To nasza matka serdeczna Co chroni nas i wszystko daje, Co znosi wszystko cierpliwie. W swej pracy nigdy nie staje. Zachwyca nas swa uroda. Swym pięknem i majestatem. Wszystko co z nią związane jest dla nas jedynym światem. Ziemia dzieci ma różne.. w tym krnąbrne i nieposłuchane. Co nie szanują niczego, co z miłością jest od niej dane. Dzieci, co gardzą swą matką wykorzystaną i starą. Gdy nie ma co podarować swój wzrok już gdzie indziej mają. I wypatrują w przestrzeni jakiejś bogatej macochy, która da coś lepszego i… będzie znosić ich fochy. Chcą wystartować gdzieś w górę. Szukać innej planety. Myślą, że tam będzie lepiej lecz to bajki niestety. Jej marnotrawni synowie gdy stoczą się całkiem do dna Na Ziemie wrócą skruszeni, bo matka jest zawsze jedna. Wiersz ten dedykuję wszystkim kochającym Ziemię.


.
 
Ostatnia edycja:

RaptorOgien

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2020
Posty
28
Punkty reakcji
0
Super film jak zawsze ; ). Brawo i like. Pofantazjujmy trochę skoro Autor @Kosmiczne Opowieści wprowadził nas w taki Ciekawy Vibe.
Przemysław Sawejko
Ziema jako planeta może mieć dusze, nam jest ciężko to zrozumieć ponieważ wydaję nam się że jesteśmy Wielce rozwinięci. To prawda ale technicznie a i tak jeszcze daleko nam do podróży między galaktycznych czy nieśmiertelności. To pomyślcie że duchowo w dzisiejszym świecie ludzie raczkują. Wieżą w stworzonych bogów zależy gdzie się urodzą to w to przeważnie wieżą.
Wszechświat to może być jeden super inteligentny BYT, jeżeli był by "Super Inteligentny" nie wiadomo czym by się kierował raczej nie rozrywką hmm.
Planety mogą mieć swoje dusze, chociaż dinozaury panowały długo na Ziemi bo 135 mln lat +/- a epoka HomoSapiens powiedzmy pare mln lat.
DNA z czego się składa praktycznie wszystko na ziemi to może być albo jakiś ""Super Program"" albo powiedzmy dzieło naszej planety która ma duszę lub całego jako tako wszechświata w jakim celu hmm??
Może jest efekt uboczny wszechświata a może ktoś to stworzył w jakimś celu. ""Powiedzmy bóg"" jakaś wszechpotężna istota, mogą istnieć potężniejsze a my ludzie możemy gówno wiedzieć hmm. Jak mrówki nie są świadome świata na około . Fajnie się czyta waszą dyskusje i fajnie jest pofantazjować. NIestety albo stety dla wielkich myślicieli i ludzi Inteligentnych rozwiązań może być Milion a sam wymyśliłem parę, a nie mam się za jakiegoś Inteligentna ale wierzenie w Allaha czy Jezusa jest tak samo odjechanę jak wierzenie w super inteligentny kosmom czy że wszystko stało się samo bez przypadku.
Nie ważne w co wierzymy prawda jest tylko jedna i dowiemy się tego po śmierci, np. reinkarnacja czy anihilacja miałeś 50 lat a ktoś inny może 10 i już nigdy nie będzie istnieć ??
Patrząc na cały wszechświat i na ramy czasowe, prawa fizyki jak to wszystko jest ze sobą połączone wygląda to niesamowicie myslicie że świat mógłby sam z siebie tak powstać a jeżeli nie to w jakim celu ?? Od wielkich Gwiazd miliony razy większych od naszego Słońca po takie proste stworzenia jak ludzie i Emocje// aury. Wszystko chodzi jak w zegarku, ziemia, zasoby, prawa fizyki itd.
Z pewnością istnieją inne wymiary, to co widzimy czy możemy zmierzyć to nie wszystko. Co to ciemna energia, co to emocje,co to dusza, co to za świat??
Teorii jest mnóstwo od teorii symulacjii po teorie wieloświatów kończać na Islamie czy Chrześcijaństwie ale biorąc pod uwagę w to co wierzy większość ludzi to gdzie jest niebo co to za istoty bóg i takie tam jeżeli to by istniało wszystko musiało by się zgadzać logicznie ze wszystkimi prawami i ze wszystkim czyli istnieje ta jedna teoria która jest prawdziwa. Jest jakieś wytłumaczenie na to wszystko i jak by aburdalne nie było może istnieć, tak samo jeżeli mówimy o nieskończoności wszechświatów wszystkie teorie mogą się okazać prawdą w swoim rodzaju cokolwiek człowiek nie wymyśli gdzieś tam może istnieć świat zarówno z Gai jak i Medeią hmm.
Cieszy mnie widok że ludzie umieją przeprowadzić porządną dyskusję. Dzięki Panie i Panowie za umilenie mi wieczoru super się czyta wasze komentarze.
 
Do góry