Kraków - rehabilitacja

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
A jak wygląda kwestia rehabilitantów, jakiegoś konkretnego możesz polecić?
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Byłam i mogę polecić Panią Dominikę Świder, zajęła się mną profesjonalnie i już jest dużo lepiej niż było. Zresztą myślę, że wszyscy są dobrzy w tym co robią. Zobacz sobie na certyfikaty: http://www.rehabilitacje.org/rehabilitanci.php Widać, że nie są rehabilitantami z przypadku.
 
M

maniek04

Guest
Ja też byłem na rehabilitacji w tym gabinecie Więcków i potwierdzam. Generalnie nie są drodzy, a bardzo fajna atmosfera jest i chcą człowiekowi pomóc.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
To ja dodam jeszcze jeden godny polecenia adres – Królowej Jadwigi. Mieści się tam Fizjomed i specjaliści świetni, ja zanim tam poszedłem to przyznam szczerze, że zachęciła mnie ich szeroka lista osób w zakładce kto się u nich leczył no i się nie zawiodłem. Pozdrawiam, Michał
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Fizjomed jest świetny, mogę potwierdzić :) Moja siostra jeździła do dr Pięty na rehabilitację z łodzi, tak jej podpasował. No i przede wszuystkim pomógł, mogła wrócić do tańczenia, mimo że lekarze mówili ze może już sobie darować.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jak wygląda teraz to wszystko cenowo ? Ile sie płaci miesięcznie za taką rehabilitacje ? Pytam bo mojemu tacie coś takiego byłoby potrzebne na ręke- on ciągle mi mówi o wysokich cenach, ale coś mi sie wierzyć nie chce...
 
M

maniek04

Guest
Jak wygląda teraz to wszystko cenowo ? Ile sie płaci miesięcznie za taką rehabilitacje ? Pytam bo mojemu tacie coś takiego byłoby potrzebne na ręke- on ciągle mi mówi o wysokich cenach, ale coś mi sie wierzyć nie chce...

Generalnie rehabilitacja w Gabinecie dr Więcka nie jest droga. Co do kwoty to najlepiej przedzwoń do nich i się zapytaj, bo wszystko pewnie zależy od ilości zabiegów i tego jakie to będą zabiegi.
 

Ghandus

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chodziłem do Pięty ale ma stosunkowo drogo. U Więcka nie wiem bo mam daleko. Miałem problem z kolanami i chodziłem do mgr fizjoterapii Izabeli Nowaczek - Rehabilitacja Kraków jeśli chodzi o jakość to super, a cena bardziej korzystna. Leczyła swojego czasu pilkarzy Cracovii...Pięta Wisły.. hehe. U mnie zatem 1:0 dla Cracovii choć się tym nie interesuje:) Moje kolanka już pozwalają mi biegać :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
w krakowie rehabilitacja to tylko profemed mi przychodzi do głowy, sama korzystałam z ich pomocy w warszawie, z biegiem czasu to już i nie tylko ja, bo fama poszła dalej w rodzinie i znajomych :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Potwierdzam info :D w wawie moj narzeczony-sportowiec leczyl kontuzje, szybko postawili go na nogi :) jednak jak jest przychodnia z profilem dla sportowcow to chyba lepszy sprzet
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
przede wszystkim, jesli nastawiają się na urazy sportowe to zwyczajnie potrafią szybko i skutecznie działać przy takich kontuzjach i rehabilitacja jest tym samym bardziej skuteczna
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
nie ma co porównywać ogólnie opieki nfz do prywatnej, w swojej 'karierze' miałam do czynienia z ortopedami i rehabilitantami nie raz, na początku uparcie chodziłam na nfz a teraz borykam się z pozostałościami po tych kontuzjach i niestety jest już za późno, żeby coś w tym temacie zrobić, ale cóż - czlowiek uczy się na błędach :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a może spróbuj się do nich udać, może wcale nie jest jeszcze za późno? słyszałam, że dużo spraw można "rozruszać", nawet przy kontuzjach po czasie. fajny sprzęt też może mieć na to wpływ
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
No nie wiem, chociaż może to i jakaś myśl, nie mam nic do stracenia :) jeszcze niedawno oberwałam w to samo kontuzjowane w przeszłości miejsce i wszystko się nasiliło, utrudnia to życie straszliwie, gorzej już raczej nie będzie :D
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Lux med ma ciekawe pakiety rehabilitacyjne i w Krakowie na pewno również.
 

Valentina

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do RehaPro na Senatorską 26 i jestem zadowolona. Korzystają z nowoczesnych metod i przykładają się do swojej pracy.​
 

Dendrodena

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Jak wygląda teraz to wszystko cenowo ? Ile sie płaci miesięcznie za taką rehabilitacje ? Pytam bo mojemu tacie coś takiego byłoby potrzebne na ręke- on ciągle mi mówi o wysokich cenach, ale coś mi sie wierzyć nie chce...
No to zależy co tacie jest. Ja też chodziłam do Więcków i tam ceny nie były wysokie. Tu masz ich cennik rehabilitacje.org, no bo to zależy co się ma zalecone czy przez lekarza, czy co ci tam fizjoterapeuta dobierze. Ja miałam np. jakieś tylko dwa zabiegi to płaciłam 20 zł za dzień, a innym razem miałam masaż to było 35 zł. Ale ceny mają ok.
 
Do góry