Kraków - fajne miejsca

Nander

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Cześć.Kto jest z Krakowa niech wpisze tutaj miejsca które lubi i poleca.

Ja lubię Harris Piano Jazz Bar - jest to bar położony koło wierzy ratuszowej , bardzo przyjemny klimat oraz muzyka.
Poza tym ładna jest ulicza kanonicza , warto się nią przejść żeby w końcu na jej końcu zobaczyć Zamek Wawelski.

Jeśli ktoś się wybiera do Krakowa to polecam przenocować w GlobArt Hostel (zobacz mój podpis).

Jeśli szukaszfajnej dyskoteki to polecam Frantic naul.Szewskiej lub MInisterstwo na ul.Szpitalnej

Poza tym w Krakowie jest dużo teatrów i kin ,zarówno tych dużych jak i małych.

A jakie miejsca wy lubicie w Krakowie .
 

afganka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pomiędzy złem, a dobrem...
Hmm... z Krka nie jestem, ale stosunkowo często tam bywam :) nie wiem jak się nazywa ta knajpka, ale kumpelki wyciągnęły mnie na piwo na Mały Rynek, wchodziło się po schodkach przez jakąś taka księgarnię... Ciekawe wnętrze, miły klimat... wie ktoś o jakie mi miejsce chodzi? :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Nobody's-girl - ja wiem. Może dlatego,że z Tobą tam byłam :p
Pisałam już o tej knajpie w innym temacie :)

Ja polecam również Świętą Krowę, chyba na Floriańskiej oraz Jamę Michalika.
Zresztą, w Krakowie wszędzie jest fajnie :D
 

gadula_on73

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Oświęcim
Fajne miejsca w Krakowie... mi się kojarzy z Zakrzówkiem :) lub z jakąś knajpką obok placu z ratuszem gdzie rewelacyjne naleśniki z serem :p robią... żebym to sobie tylko przypomniał nazwę ... :(
 

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Witajcie :) Polecam Loch Camelot w Zaułku Niewiernego Tomasza
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
ja polecam przychodnie... taka resteuracja tylko dla Dorosłych Panów:D i ten klimat:)
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Hmm Krk uwielbiam można powiedzieć w każdym calu, bardzo chciałabym tam mieszkać i generalnie wszystko mi się tam podoba;p A tak konkretniej to polecam Zalew w Nowej Hucie, oczywiście Bulwary Wiślane...ajć no poprostu wszystko;) Szczególnie podoba mi się Nowa Huta. Odkąd zaczęłam przyjeżdżac w to miejsce to od razu marzyłam, by tam choć na trochę zamieszkać. Wszyscy mówią, że okropnie tam jest i tak dalej. Ale uwielbiam to miejsce;) albo Kopiec Wandy i Kościuszki. Albo Gorączkę na rynku- fajna knajpka, fajny klimat...;) ogólnie Krk ma swój urok. Piękne miasto. Marzę o tym, by kiedyś tam zamieszkać i mam nadzieję, że moje marzenia się spełnią...
 

artus45

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja jak na razie to kraków poznaje:) start studiow:) i mieszkam niedaleko Nowej Huty i nie zgodze sie z opiniami ze jest tam niebespiecznie:) ogólnie przyjazna atmosfera:) a tak wracając do tematu to juz pare ciekawych miejsc zdążyłem poznac:) no podoba mi się w Carpe Diem na Floriańskiej oraz zaraz na przeciwko sie znajduje Obsesja nie wiem jak dokładnie sie nazywa:D więcej nazw nie pamiętam ale sie uczei poznaje Kraków coraz bardziej:D
 

mocnyblog

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
[quote name='nobody's-girl' post='1514515' date='21.09.2008, 23:17']Hmm... z Krka nie jestem, ale stosunkowo często tam bywam :) nie wiem jak się nazywa ta knajpka, ale kumpelki wyciągnęły mnie na piwo na Mały Rynek, wchodziło się po schodkach przez jakąś taka księgarnię... Ciekawe wnętrze, miły klimat... wie ktoś o jakie mi miejsce chodzi? :D[/quote]


chyba 'CUD'

pamietam ze oblewalem tam zakonczenie 2 klasy liceum :) (wieki temu)

klimat ezoteryczno-hipisowski
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
zaulek tomasza jest faktycznie niezly, ja lubie tez pozytywke, barake i alchemie na kazimierzu. jezeli chodzi o cos do jedzenia to avanti albo smak ukrainski, nie do pobicia...
 

joer

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
a ja polecam stary kamieniolom zalany woda, zwany zakrzowkiem albo skalkami twardowskiego, wspaniale widoki, natura, latem mozna poplywac a to wszystko niemal w centrum xD bardzo lubie tez klimat starego cmentarza zydowskiego na kazimierzu; w ogole kazimierz ma swoj urok i przyjemnie sie tam spaceruje, np w kierunku alchemi przy placu wolnica, gdzie sa tez swietne zapiekanki :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Zdecydowanie Pijalnia Czekolady Wedel ;)
Nie jestem z Krakowa ale to miejsce to duży plus jak dla mnie.
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
najlepsza knajpa to Popularny ma swój klimacik :lol: 07 też może być tylko ta muza <_< Yakuza i meczyki na Reymonta :)
za dużo tu kolorowych :/ ale i tak dla mnie najlepszy klimat ma aglomeracja górne sląska :D
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
A ja gorąco polecam klub Rdza szczególnie w piątki ;)
No i o Wielopole również należy zahaczyc; ) łubudu i kitsch ;) (chociaż to 2gie miejsce straciło już swój pierwotny urok ;( )
 

t_rex

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Aloha na miodowej - knajpa w stylu surfersko-hawajskim.
koło wejścia mają napis "Towarzystwo Przyjaźni Polsko Hawajskiej imienia Słonecznego Patrolu" naprawdę genialnie!
 
I

impresja_switu

Guest
Ja polecam "Zakątek" (znajduje się na ul. Grodzkiej, przy wlocie na Stary Rynek). To mała, przytulna i gustownie urządzona kawiarenka. W sam raz na spędzenie cichego, nastrojowego wieczoru.

Na imprezę polecam Carpe Diem. W środy mają zniżki na piwko;) Muzyka najczęściej rockowa, czasem regge itp.

Z hoteli mogę zachęcić do zatrzymania się w hotelu Aston. Jest zlokalizowany 5 min drogi od Rynku, przy ul. Długiej. Atmosfera spokojna, przytulna, zapewniająca odpoczynek po szaleństwie zwiedzania Krakowa;)
 
Do góry